Fikret Orman'dan kötü haber

Transfer konusunda özellikle savunma hattına yaptığı takviyelerle gündeme gelen, Ryan Babel’i alarak da hücum hattını kuvvetlendiren Beşiktaş’ta beklenen santrfor transferi gerçekleşmeyecek.

Fikret Orman'dan kötü haber
Transfer konusunda özellikle savunma hattına yaptığı takviyelerle gündeme gelen, Ryan Babel’i alarak da hücum hattını kuvvetlendiren Beşiktaş’ta beklenen santrfor transferi gerçekleşmeyebilir.

Önceki gün tesislere gelerek takımın idmanını izleyen başkan Fikret Orman daha sonra teknik direktör Şenol Güneş ile bir zirve gerçekleştirdi.

Olcay Şahan’ın Trabzonspor’a verilme kararının çıktığı toplantıda ayrıca Kayserispor’un istediği Veli Kavlak ve Araz Özbiliz ile Brezilya’dan talipleri olan Luiz Rhodolfo’nun son durumları masaya yatırıldı.

Şenol Güneş bu 3 ismin gönderilmesine onay verirken, gelecek oyuncularla ilgili de kararlar alındı.

Tüm taraftarın ve camianın beklenti içinde olduğu yeni golcü konusunda ise başkan Fikret Orman, konuyu şimdilik kapattı.

Orman, Şenol Güneş’e, “Artan döviz kurları hepimizi etkiliyor. Görüştüğümüz oyuncular yüksek rakamlar talep ediyor.

Açıkçası bu şartlarda transfer zor. Aboubakar, Afrika Kupası’ndan dönene kadar bu bölgede oynayan mevcut futbolcularla işi çözersek daha uygun olur.

Önceliğimiz oyuncuların parasını ödemek. Daldaki değil, cepteki kuşa bakalım.

Yeni sezonda en iyi santrforu alırız” dediği öğrenildi. Güneş’in de başkanın bu düşüncelerine olumlu baktığı belirtildi.

Habertürk
Güncelleme Tarihi: 13 Ocak 2017, 11:00
YORUM EKLE
YORUMLAR
karakartal
karakartal - 2 yıl Önce

şampiyonluk gidince önümüzdeki sene santrafor alırsın beraber oynarsınız yeteneksizler

Sıyah
Sıyah - 2 yıl Önce

Yeni başkan lazım bu saatten sonra

kartal
kartal - 2 yıl Önce

Orman sen ne pişkin adamsın sana tek kelime söylemiyorum seni destekleyene yazıklar olsun onlarda senin gibi piskin utanmaz insanlardan hayır gelmez.senden bu kulübe hayır gelmesi mümkün değil.

abuspor
abuspor - 2 yıl Önce

kardeş yeteneksiz dediğin kim takımda oğuzhan talisca quaresma babel aboubakar gibi yıldızlar var sen neyin kafasındansın

abuspor
abuspor - 2 yıl Önce

kardeşim şu konuda haklı olabilirsin veli kavlak rhodolfho gibi zayıf halkalarımız var

abuspor
abuspor - 2 yıl Önce

gomez ve sosa kendi isteğ,iyle gitti bizde aboubakar var rahat ol şasmpiyon beşiktaş

asdf
asdf - 2 yıl Önce

ormanı eleştiren yd nin adamıdır

BJK
BJK - 2 yıl Önce

Ulen erkenler ara transfer döneminde hangi takım iyi oyuncusunu bırakır. Ülkenin hali ortada terör propogandaları gelicek oyuncuları ciddi anlamda etkiliyor dövizin zirve yapmasıda cabası. Bu şartlar altında nasıl oyuncu alınsın. Sonrada boru boru konuşuyonuz 24 yaşındaki adama 4.5 Milyon euro verilirmi diye. Çok biliyonuzda işiniz gücünüz klavye delikanlılığı. Bu takım Türkiyenin en iyi takımıdır. Allah korusun üst üste gelen sakatlıklar olmasın göreceksiniz Şampiyon olacaklardır. Fikret Ormanda ve Şenol Güneşte baş mimarları olacaklar.