Fikret Orman'dan dev derbi primi

Galatasaray derbisinde galibiyete uzanması halinde şampiyonluk yarışında ciddi avantaj sağlayacak olan Beşiktaş’ta, Başkan Fikret Orman devreye girdi.

GÜNDEM 05.05.2019, 12:40 07.05.2019, 11:40 kartalbakışı.com
223

Türk Telekom Stadı’nda galibiyete uzanması halinde şampiyonluk yarışında ciddi avantaj sağlayacak olan Beşiktaş’ta, Başkan Fikret Orman devreye girdi. Ümraniye’ye gidip takıma ve teknik heyete destek veren Başkan, deplasmanda Galatasaray maçının kazanılması halinde oyunculara dev bir prim dağıtacak. Orman, galibiyet halinde rakamı soyunma odasında kendisi açıklayacak.

Fanatik

Yorumlar (1)
karakartal 2 yıl önce
fikret orman yeter artık hatırlarsan abdürrahim albayrak bjk üst üste 3. şampiyon olursa aradaki farkı kapatamayız demişti 12 adam aldılar senden şampiyonluğu geri aldılar sen ne yaptın buna 7 ona 6 öbürüne 8 ye babam ye bu adamlar 33-34-36 lık adamlar poponu kaldırıpta adam gibi genç oyuncu bulamadın atibayla 1 yıl daha diyorsun adriano gitmese onunlada devam burak 34 nerde gs maçında yok öbür maçlarda maç almış banane final maçında nerde adem layiç nerde büyük maçlarda yok ne veereceksin 6.5 m yuro bu parayla öyle bir adam alınırki adem halt etmiş ama yok kıçını kaldırıpta araştırma yok yeter artık ya lens gökan rokko q7 adriano caner necip atiba m.pektemek neyapıp ne edip göndereceksin ve her mevkinin 2 adamı olacak yapamıyorsan defol git.bu milletin canını sıkma ya bunları yap yada defol başkanlık adaylığını bırak yetti be sıktın artık.en az kaliteli 3 santraforun olacak orta sahan pres yapan gol atan fizikli adamlar dan oluşacak presi yiyince sinen adamlardan bi şey olmaz aklını başına al