Fikret Orman'dan çatı müjdesi!

Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman, yapımı devam eden Vodafone Arena'da çatının kaldırılmasına başlandığını hatırlatarak, "Önümüzdeki hafta sonu bitmiş olacak" dedi.

GÜNDEM 08.11.2015, 11:37 08.11.2015, 11:38
5435

 Beşiktaşlılar Derneği tarafından Çanakkale'nin Biga ilçesinde bir otelde düzenlenen yemeğe katılan Orman, gazetecilere yaptığı açıklamada, Beşiktaş'ın sıkıntılarının çok olduğunu, bu nedenle de çok çalışılması gerektiğini söyledi. 

Çalışırken temsil işlerinde zorlandıklarını anlatan Orman, "Beşiktaş'ın 170'e yakın derneği var. Her dernekte etkinlikler oluyor. Sadece Türkiye'de de değil, Avustralya'daki, Amerika'daki derneklerinde etkinliklerine katılmaya çalışıyorum. Güney Afrika'da da Beşiktaşlılar Derneği'ni açtık. İngiltere için 'Güneş batmayan imparatorluk' derlerdi, güneş batmayan kulübüz hamd olsun" ifadelerini kullandı.Yapımı süren Vodafone Arena hakkında değerlendirmede bulunan  başkan Fikret Orman, inşaatın tüm hızıyla devam ettiğini aktararak, şöyle konuştu: 

"Çatı kalkmaya başladı, önümüzdeki hafta sonu bitmiş olacak. Niyetimiz en kısa sürede bitmesi. Bu sezon şampiyonluk kupasını Vodafone Arena'da kaldırmak istiyoruz. Allah nasip etsin. Şehrin dokusunu bozmayan, Türkiye'ye bir anıt eser kazandırmış olacağız. Biraz geç olsun ama temiz olsun. Hayırlısı ile açalım istiyoruz. Bütün maçlarını dışarıdaoynayıp,  taraftarlarımızdan gerekli geliri sağlayamayıp,bununla beraber 120  milyon dolarlık bir yatırım yapmak zor. Bir yandan borçlarınızı ödeyin, bir yandan yatırımınızı, stadyumu yapın... Zorlanıyoruz ama Allah'a hamdolsun insanların duaları ile buraya geldiğimizi düşünüyorum." 

Organizasyonda, iki gün önce doğum günü olan başkan Orman için pasta kesilirken, dernek yöneticileri tarafından kıspet hediye edildi. Yemeğe Biga Belediye Başkanı İsmail Işık, belediye meclis üyeleri ile Biga Beşiktaşlılar Derneği Başkanı Süleyman Karaca ve Beşiktaşlı taraftarlar katıldı. 

(Vatan)
Yorumlar (5)
ŞEYHMUS 5 yıl önce
SAYIN F ORMANI DESTEKLEMEK HER BJK LİNİN BORCUDUR ARKADAŞLAR BİDE DEMİRÖRENİ GÖZ ÖNÜNE ALIN ONA KALSAYDI BİZ HALA ANITLAR KURULUNUN ÖNÜNDE SABAHLARDIK ÇOK ŞÜKÜR ÇATIDA BU AYIN 20 SİNDE KALKMIŞ OLACAK KİMSE ÇIKIPTA GEÇ KALINDI DEMESİN BURSA KERTENKELE STADI BİTELİ KAÇ AY OLDU HALA AÇILMADI BURSA BELEDİYENİN YAPYIGI ANCA BUKADAR OLUR ADAMLAR KORKULARINDAN BİZİM MAÇTA AÇILACAKTI YENİLİRLER DİYE BAŞKA BAHARA BIRAKTILAR
FETİH 5 yıl önce
KİMSE KALKIPTA KLAVYE KARŞISINDA BAŞKANA SALLAMASIN YOK BEYAZ YALAN SÖYLÜYOR YOK BAŞKASI OLSA ŞİMDİ STADTA TOP OYNUYORDUK GÖRDÜK İŞTE BURSA STADI KAH MİLLİMAÇTA AÇILACAKTI KAH BJK MAÇINDA DEDİLER NE OLDU AZ BİR YAGMUR YAGMIŞ BÜTÜN SULAR ZEMİNE GELMİŞ BİZİMKİ GEÇ OLSUN TEMİZ OLSUN DAHA GÜZEL OLUR
Yamakasi 5 yıl önce
Soldaki adam, Abramovic'e benziyo.
Deronn 5 yıl önce
en önemlisi çimlerin oturmasi, digerlerinide gorduk
DUVARCIUSTA 5 yıl önce
ARKADAŞLAR LÜTFEN F ORMAN BAŞKANIZA TEŞEKKÜR ETMEMİZ LAZIM HERKES DİYORKİ F ORMAN HEP TARAFTARI BEYAZ YALANLARLA OYALIYOR YAHU BİRAZ İNSAF BU ADAM BAŞKAN OLDUGU GÜN ZAHİRECİYE BİLE BORCUMUZ VARMIŞ BİRİ DİYORKİ BURSA STADI BİZDEN EVVEL BİTTİ EVET BİZDEN EVVEL BİTTİDE NE OLDU NEDEN AÇMIYORLAR HANİ MİLLİ MAÇTA AÇILACAKTI BURSA STADI İLE İNÖNÜ STADINI KIYASLIYANLARIN AKLINDAN ŞÜPHELENİRİM BURSA 2009 DA TEMELİNİ ATTI VEDE DAGIN BAŞINDA BİZİMKİSİ GİBİ OLURMU İSTANBULUN EN KEŞMEKEŞ TRAFİGİNİN OLDUGU YERDE BİZİMKİLER ASLANLAR GİBİ KENDİ PARAMIZLA YAPYIK ÖYLE BELEDİYE TOKİ HÜKÜMET YARDIMI OLMADAN