Fikret Orman çileden çıktı

Ricardo Quaresma’nın gördüğü kırmızı kart nedeniyle zehir zemberek demeçler veren meçhul yönetici, Başkan Fikret Orman’ı çileden çıkarttı.

Fikret Orman çileden çıktı

 Ligin daha ikinci haftasında Ricardo Quaresma’nın gördüğü kırmızı kart nedeniyle, adını gizli tutarak basına zehir zemberek demeçler veren meçhul yönetici, her ne kadar kendini gizli tutsa da Başkan Fikret Orman’ı çileden çıkarttı.

Orman birkaç gün içerisinde yönetimi ile bir araya gelerek, meçhul yöneticiyle ilgili geniş kapsamlı bir toplantı yapacak. Orman bu kişinin ortaya çıkmasını ve derhal istifa etmesini isteyecek. Aksi durumda ise Başkan Orman’ın erken seçim kararı alabileceği iddia edildi.

Bu arada bazı yöneticilerin ise kendi aralarında yaptığı durum değerlendirmesinde “Bir insan nasıl olur da daha ikinci haftada takımı böylesine sabote eder. Madem bu yönetimin aldığı kararlardan memnun değilsin, verirsin istifanı o zaman, kimliğini gizlemeden konuşursun. Biz zaten söz konusu ifadelerden meçhul yöneticinin kim olduğunu biliyoruz. En doğrusu ilk yönetim kurulunda o yönetici çıkıp ‘arkadaşlar o demeçleri ben verdim’ demesi ve istifasını vermesi” ifadelerini kullandıkları ortaya çıktı.


MİLLİYET

Güncelleme Tarihi: 26 Ağustos 2015, 08:15
YORUM EKLE
YORUMLAR
Hasan Irlanda
Hasan Irlanda - 4 yıl Önce

Sn Orman bjk taraftarinin buyuk cogunlugu sizi desdekliyor bildiginiz yolda devam edin

nartello
nartello - 4 yıl Önce

haberi kes! sanki başkan o kişinin kim olduğunu bilmiyor peehhhh hikayeden nağmeler yönetim olarak birdaha gelmemek üzere toplu istifa edin işi bilene bırakın

jlkhkb
jlkhkb - 4 yıl Önce

şit şit sakin OL sinirlerine hakim OL ! istifa et efsane OL !!!!!!!!!!!