Fikret Orman, Bakan Kılıç'ı ziyaret etti

Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Beşiktaş Başkanı Fikret Orman ve beraberindeki yönetim kurulu üyelerini kabul etti.

GÜNDEM 21.01.2015, 13:44
832
Fikret Orman, Bakan Kılıç'ı ziyaret etti

Kabulde söz alan Gençlik ve Spor Bakanı A. Çağatay Kılıç, kulüplerin elde edeceği temiz başarılara ve kulüplerin içerisinde bulunduğu maddi sıkıntılara değindi. Beşiktaş Kulübü'ne Türk spor camiasına kazandırmak için büyük çaba harcadıkları stat projesi için teşekkür ederek sözlerine başlayan Kılıç, ''Şimdiye kadar verdiğimiz destek bundan sonra yapacağınız çalışmalar için vereceğimiz destekler devam edecektir. Bunlar önemli yatırımlar. Tabi ki tesisler yapmak yetmez yapılan tesislerin verimli ve doğru bir şekilde kullanılması ve bunların kullanılmasından doğan çalışmaların sonucunda da gidilecek ve elde edilecek temiz başarıların hem Türk sporu hem de kulüpler için önemli olduğunu biliyoruz'' dedi. 

Maddi anlamda kulüplerin sıkıntı içerisinde olduğunu ifade eden Çağatay şunları kaydetti:

''Kulüplerin çektiği olumsuz sonuçlar içerisinde bazı konular var. Bunlarda UEFA kriterleri hepimizin malumu. Bunlar bize zorunlu gelmeden önce bizim kendi ev ödevimizi yapıp kulüplerin mali yapısındaki ve genel olarak Türk futbolu içerisinde finansman konusundaki çalışmalara dikkatlice devam etmemiz gerekiyor. Bu konuda bir takım çalışmalar içerisindeyiz. Kulüpler yasası olsun finansman anlamındaki yasalar olsun çalışmalar var. Farklı bakanlıklarla fikir alışverişi yaparak yolumuza devam ediyoruz.''


Kabulde Beşiktaş Başkanı Fikret Orman açıklama yapmazken, Gençlik ve Spor Bakanı A. Çağatay Kılıç ise basın mensuplarından soru almadı.

 

Yorumlar (1)
serkanatlı 6 yıl önce
dün dayak yedi dediğiniz adam bugün bakan ın karşısında.verilen haber saçma ötesi,magandanın biri magandalık yapmış,dayak yedi diye sevinen zavallılar var.hayatlarında bir mekana gitmemişler,böyle yerlerde kolay kolay erkeklik yapılmaz yaptın mı adamı madam yaparlar.o hanzo da madam yapılmadıysa bile paketlenmiştir.her boş habere sevinmeyin sitedeki gereksiz renkliler.