Fikret Orman: Artık sessiz kalamayız

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, bu sezonki hakem kararları ve yapılacak federasyon seçimleri hakkında açıklama yaptı.

GÜNDEM 26.05.2019, 14:32 28.05.2019, 13:26 kartalbakışı.com
1462

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Beyaz TV'de yayınlanan Beyaz Futbol programına açıklamalarda bulundu.

"ALATURKA ŞEYLER ÇALIŞIYOR"

"Futboldan çok hakemler konuşuldu bu yıl. Sizin yeni federasyondan beklentiniz nedir?" sorusuna yanıt veren Fikret Orman, "Maç öncesi hakemleri baskı altına almak alaturka şeyler ama Türkiye'de çalışan bir şey gibi gözüküyor. Şampiyonlar Ligi maçları öncesi bizim yöneticilerimiz böyle konuşmalar yapabiliyor mu? Hayır yapamıyorlar." dedi.

"ARTIK SESSİZ KALMAYIZ"

Fikret Orman sözlerini, "Biz bu sene Beşiktaş olarak büyük zarar gördük. Bundan sonra bunu yine egemen kılarsa yeni federasyon, artık burada sessiz kalmayız." şeklinde sürdürdü.

"HEDEFİ OLAN BİR TAKIM KURACAĞIZ"

Gelecek sezon planları hakkında da konuşan Fikret Orman, "Tüm kulüpler daralacak. Beşiktaş'ta da daha genç ağırlıklı ve hedefi olan bir takım kuracağız. Çok mücadele edecek bir takımın temellerini atacağız bu sene." ifadelerini kullandı.

Fanatik

Yorumlar (4)
karakartal- 2 yıl önce
fikret orman a sporda söylediler eöer döğruysa ardayı burak istedi diye getirirsen derhal bjk kulüp başkanlığını bırak pılını pırtını topla çek git bu neya sen başkanmısın kuklamısın ardanın bu takımda işi ne yeterbe yeter
Sermet 2 yıl önce
Seni dinleyen kim
Sesin çıksada değişen bir şey olmaz,seninle
Gece kartalı 2 yıl önce
Yeni mi aklınıza geldi atı alan Üsküdar’ı geçti hepiniz şampiyonluğu gs sattınız gereksiz çekilmelere girdiniz Şenol hocayla futbolcuları sattınız kadro dışı bıraktınız suçlu sizsiniz sizden bir şey olmaz Demirören Hüsnü güreli Beşiktaş dan ihraç edilmeli
Sermet 2 yıl önce
Güldürmeyin beni.