Fikret Orman'a jet yanıt! Hakem Konya'da yaşamadı!

MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu, Fikret Orman'a cevap verdi.

 Beşiktaş Kulübü Başkanı Fikret Orman'ın bugünkü basın toplantısında "Yarın Kupa'da oynayacağımız Torku Konyaspor maçının hakemi Konya'lı. MHK bu hakemi değiştirsin" açıklamasına, MHK Başkanı Kuddusi Müftüoğlu'ndan yanıt geldi. 

Müftüoğlu'nun açıklaması aynen şöyle:

"Hakem Ankara Yenimahalle doğumlu. Babası Konya doğumlu. Hakem hiç Konya'da yaşamadı. Başka bir örnek; Bülent Yıldırım Kayseri doğumlu, ama bu sezon Kayseri-Beşiktaş maçında idi. İstanbul, doğumlu ve İstanbul'da yaşayan hakemler İstanbul takımlarının maçlarına çıkıyor. Yaşar Kemal Uğurlu bu sezon Konya-Bursaspor maçını yönetti. Her iki takımdan da tebrik aldı"
Güncelleme Tarihi: 02 Mart 2016, 13:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yalnizkartal
Yalnizkartal - 3 yıl Önce

Lan serefsiz Sen bu cevaplari Sziz Yildirima verebilirmisin daha önce kurumunuzla ilgili söylemedigini birakmadi hepiniz onun köpeklerisiniz jun var arkanizdada böyle konusabiliyorsun size iki

burak
burak - 3 yıl Önce

anlaşılan bu terbiyesizler seviyeyeden dürüstlükten efendilikten anlamıyorlar... şu kuddusi denen terbiyesiz hakemliği dönemindede bize karşı sıkıntılıydı bugün mhk başındayken sıkıntılı... sayın fikret ormanın nezaketi ve hoşgörüsü bu insanlara çok büyük cesaret veriyor belli ki.... ama benim tanıdığım fikret orman isterse bu insanların hayatlarını tepe taklak eder inatla yapmıyorsa sırf türk futbolunun ileriye gitmesini düzelmesini ve seviye atlamasını istediği içindir. Sn. Başkanı tanıyanlar bilir isterse çok kötü şeyler yapabilecek güce sahiptir...

Yalnizkartal
Yalnizkartal - 3 yıl Önce

Seninde Abanini sikecegiz meraketme Kudisi

Haymanali
Haymanali - 3 yıl Önce

Orman seni iyi sikti ondanmi jet hiziyla cevap verdin satilmis pic

Karakartal
Karakartal - 3 yıl Önce

Serefsiz sen ilk once azizenin tehtit ettigi cuneyt karaktersizini nasil derbiye atadin onu soyle

hasan
hasan - 3 yıl Önce

Almayın iptal edin

KARTALIMSIN SEN
KARTALIMSIN SEN - 3 yıl Önce

ARKADAŞLAR DİGİTÜRK DEKOTER ALMAYIN ABONELİGİNİZİ YENİLEMEYİN O KADAR BASİT BEN 1.5 SENEDİR ÖYLE YAPIYORUM DİGİTÜRK ABONELİGİMİ İPTAL EDDİM. GİTSİN ŞİKE BAHCEÇİLERE SATSINLAR BU KADAR BASİT EN GÜZEL PROTESTO.HEM TÜPÇÜ FENERASYONA HEMDE ONUN YANDAŞI DİGİTÜRKE DERSİNİ VERMİŞ OLURUZ.

Cengiz
Cengiz - 3 yıl Önce

Bende iptal ettim lig tv aboneligimi telefonum da da uygulamayı sildim artık benden para kazanamiyacaklar