Fernandes İçin Flaş İddia! ''Ocak Ayında...''

Beşiktaş'ta el üzerinde tutulan Manuel Fernandes'in Rusya'da hocası ile birlikte topun ağzında olduğu öğrenildi.

Fernandes İçin Flaş İddia! ''Ocak Ayında...''

Beşiktaş'ta el üzerinde tutulan Manuel Fernandes, Rusya'da kulübe bekçisi oldu. Beşiktaş'ta kalmak yerine Rusya'nın Lokomotif Moskova takımına bedelsiz olarak giden Portekizli oyuncu bu sezon sadece bir kez o da UEFA Avrupa Ligi'nde Apollon'u Moskova'da konuk ettikleri maçta 90 dakika forma giydi. 4'üncü haftada oynanan Rubin Kazan maçında kulübeden çıkamayan Fernandes ilk 7 haftada Arsenal Tula ve Kuban maçlarında birer gol attı. Fernandes'i takıma aldıran Leonid Kuchuk'un kovulmasından sonra Rus basını devre arasında Lokomotif takımında büyük bir operasyon yapılacağını iddia etti. Fernandes'in dışında Pavlyuchenko, Yanbaev, Myhalik, Zapater, Sychev gibi isimlerin de topun ağzında olduğu belirtildi.

ALMEIDA'NIN SON TALİBİ CESENA

Öte yandan Beşiktaş'tan ayrıldığı için çok pişman olan Hugo Almeida, Dünya Kupasında Portekiz milli takımının santraforu olmasına rağmen kendisine aylardır takım bulamadı. FIFA'nın kendisine sağladığı "kulübü olmayan futbolculara transfer izni" ile henüz bir takımla anlaşamayan Almeida'ya son olarak Serie A takımlarından Cesena'nın talip olduğu bildirildi.

Kaynak:  Virgilio

YORUM EKLE
YORUMLAR
kartalim
kartalim - 4 yıl Önce

bize ne?

thec
thec - 4 yıl Önce

yahu isterse gol kralı olsun zerre umrumda değil! Ömrü boyunca bizden aldığı paraları verecek başka ***** bulamazlar. (kendi yıldızlarımı kendim koydum:)

hayrullah
hayrullah - 4 yıl Önce

taraftar olarak bir futbolu birşey başarmadan başımıza taç ediyoruz.. artık aynı hataları yapmayalım.. önce başarsınlar ondan sonra..

neokartal
neokartal - 4 yıl Önce

ne hali varsa gorsun. bizden uzak olsun. kaprisli herifler..

tarantulas
tarantulas - 4 yıl Önce

beter olsunlar, kanımızı emdiler.

Mustafa Sar
Mustafa Sar - 4 yıl Önce

Fernandes'in bir büyük maçın kaderini değiştirdiğini bizdeyken hiç görmedim. Ancak bir barda zil zurna sarhoş olduğunu çok yakından gördüm. Yani elimden gelse adama elimde ne var ne yok fırlatmak istedim yani. gecenin de üçüne yaklaşmıştı. BEŞİKTAŞ seyircisi bazan gerçekten saçmalıyor. Hiçbir şey vermediği halde bir futbolcuyu histerik şekilde seviyor. Fernandes Beşiktaş'ın verdiği sevginin yüzde birini bile hak etmedi. Hiç bir zaman candan oynamadı. Mesela sivok'un Holosko'nun tırnağı etmez. Bu arada Holosko'nun rizeye gitmesine hem sevindim hem üzüldüm. ÇOK saf ve temiz bir çocuk. Allah yolunu açık etsin. Fernandes Beşiktaşta aldığını katar dahil hiçbir yerde alamaz. Araplar bile uyandı. Bakın Lanzini'yi kaptılar adamlar. Kalite peşindeler onlarda. Almeida ederinden hep fazlasını istedi. Dünyada piyasası vergiler hariç yıllık taş çatlasın 1. mil Euro. beşiktaştan yıllık 3.5 mil. Euro istiyordu. Yolları açık olsun..

CANER ÖZKURT
CANER ÖZKURT - 4 yıl Önce

Bu tip oyuncuların yüzünden bjk çok büyük zararlar görmüştür,herkes yoluna gitsin ve haddini bilsin,bizi seven isteyen zaten bizimle olurdu,onlar yoklar demekki bizi istememişler sevmemişler,başı sıkıncamı hatırlandık,hepsine bol şans.

besiktas
besiktas - 4 yıl Önce

karaktersizler,,,Beter Olun


SIRADAKİ HABER