Fenerbahçe'den Beşiktaş'a Cevap Geldi!

Fenerbahçe'den ezeli rakibi Beşiktaş'a sert bir karşılık geldi.

GÜNDEM 25.03.2015, 15:45
2151
Fenerbahçe'den Beşiktaş'a Cevap Geldi!

Fenerbahçe'nin resmi sitesinden yapılan açıklama şu şekilde:

Öncelikle belirtelim ki burada yer alan açıklamaları sınırlayan yegane şey, ait olduğunuz camiaya duyduğumuz saygıdan ibarettir.

Kaybetme alışkanlığından doğan  “Yenilgi yönlendirmelerinizi” dikkatle takip ediyor ve anlayışla karşılıyoruz.

Derbi kazanamamanın,

 “Köy Takımı ” olarak nitelenen takımdan 5 gol yiyerek Avrupa ’dan elenmenin,

Ya da size ait tek bir tuğlası dahi olmayan stadı söz verdiğiniz tarihte kombine satışı yaptığınız taraftarlarınıza teslim edememenin utancını ve hezeyanını görüyor, ve  size hak veriyoruz.

Ancak yaşadığınız her ne olursa olsun konu Fenerbahçe ve Fenerbahçe ’nin değerleri olduğu zaman  “Diline hakim ol” uyarımızı ciddiye almamanızı kabul edemiyoruz...

Fenerbahçe kaptanına  “Ahlaksızlık ” ithamında bulunabilecek kadar ahlak konusunda özgüvene sahip olmanız takdire şayan olsa da, konu ahlak olduğu zaman, konuşacak en doğru kişinin kendiniz olacağını düşünmek konusundaki ısrarınızdan vazgeçmenizi bekliyoruz.

Biliyoruz ki siz;

Kendinizi,

Camianızı

Ya da Fenerbahçe ’yi bilemeyebilirsiniz.

Ama bilmeniz gereken haddiniz ve diliniz...

Yine de,

Siz bilirsiniz...

Yorumlar (15)
SERKAN KAPUKAYA 6 yıl önce
ŞU ŞEREF YOKSUNU AHLAKSIZ ŞİKECİLERİ KONUŞTURUYORUZ YA...BUNLARI SENEYE ÖYLE BİR S....Kİ BİDAHA BÖYLE HADSİZLİK YAPAMASINLAR
Desert Eagle 6 yıl önce
Fenerbahce=PKK gibi benim icin.

Gelecek sene bence Amerika'dan asker getirsinler stada yok guvenligi olmayacak
DUMAN ANTAKYA 6 yıl önce
yav he he tamam... peki sizin ahlak ne diyor bu açıklamaya..
daly 6 yıl önce
Kendi taraftarına, kendi stadyumunda, "satılmış köpekler" diyen bir başkanın, etikten, ahlaktan bahsedebildiği ülkedir Türkiye.
antakya 6 yıl önce
Sportif Rekabetin içinde olduğu duruma bak. özür diliyim konuyu kapatacaklarına seviyeyi indiriyorlar. sportif rekabet AHLAKLI TAKILARLA olur.
fatih 6 yıl önce
köy takımından 5 yemişiz ahahaha 5 yedik ama bu aya kadar avrupadaydık ey avrupa yoksunu feneV yosması 4 senede 3 kez men yedinizya acısını bruggeye elenmekle çıkarıyorsunuz değilmi köy takımı diye dalga geçiyorsunuz siz azizle daha çok men yersiniz seneye cezanız bitse bile gideceğinizden şüpheliyim
hamit 6 yıl önce
Merak etmeyin canim stadin tuglalari bize ait, ayni sizin yaptiginiz gibi. Arsasi bize ait degil tabii ki, yani size ait olmadigi gibi. Tamam mi oglanim.
gururlan 6 yıl önce
kendıne gel febiş kımın ne olduğunu herkez bılıyor maçı nasıl kazandığınızı da biliyoruz köy takımı dediğiniz takım size on atardı yavşamayın
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın