Fenerbahçe'den Beşiktaş maçı için olay yaratan tweetler

Fenerbahçe Asbaşkanı İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş'ın 2-1 galip geldiği Çaykur Rizespor maçı ile ilgili Twitter hesabından ilginç paylaşımlarda bulundu.

GÜNDEM 08.02.2015, 21:48
2312
Fenerbahçe'den Beşiktaş maçı için olay yaratan tweetler

Karşılaşma 1-1 devam ettiği sırada Twitter hesabından mesajlar paylaşan İlhan Ekşioğlu, maç 1-1 devam ederken kalan bölümünde skor dengesinin bozulmaması durumunda en az 15 dakika uzatma verileceğini iddia etti. Ekşioğlu, "Kalan sürede gol olmazsa en az 15 dakika uzatma olur. Gülmeyin ciddiyim" ifadelerini kullandı.

Beşiktaş'ın 2-1 öne geçmesi ile bir tweet daha atan deneyimli yönetici bu kez "uzatma 3 dakika" yazdı.
 
Son olarak Fenerbahçe taraftarına şampiyonluk mesajı da veren İlhan Ekşioğlu, "Lütfen tribünleri en az dünkü gibi dolduralım. Gerisini merak etme" mesajını paylaştı.

Yorumlar (25)
alpay 6 yıl önce
anana sövdürmek icin yalvariyorsun pic!!!!!!
serkanatlı 6 yıl önce
şampiyon olacağız.
veli 6 yıl önce
önce gol olmazsa uzatma en az 15 dk olur diye salla. sonra maç 2-1'e geldi diye uzatma 3 dk diyerek sırıt. bir de bunu fb'nin yöneticisi olarak yap. yaptığınız her garabet hareket bana tek bir şeyi sürekli hatırlatıyor: "iyi ki beşiktaşlıyım". bir de yönetici ya. kulüp yöneticisi. ohannes. gerçi imamları osurursa cemaatleri naapsın normaldir.
der 6 yıl önce
sikerim seni piç it götveren kaltak gancık it
serkanatlı 6 yıl önce
şampiyooonnnnnnnnn
serkan 6 yıl önce
Kendi yaptiklari taktikleri aciga vuruyor embesil. 100 küsür dakikalik maclarin takimi minik kanarya. Korkunun ecele faydasi yok.
KANARYABECEREN 6 yıl önce
bu ekşioğlu şikeden sıyırdı başladı ötmeye...penaltıya sebeb olan oyuncu daha önceden sarı kartlı hani bu pozisyona sarı ..onu söyleyemez azizenin yalaması
PASCAL GÖSTERDİĞİNDEN BERİ FEN 6 yıl önce
PASCAL GÖSTERDİĞİNDEN BERİ FENOŞ NE DEDİĞİNİ BİLMİYOR HALA KAÇ SANTİM DİYE HESAPLAYAMAMIŞ BU AZİZENİN KÖÇEKLERİ
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın