F.Bahçe için uyarı geldi...

Bursa maçıyla birlikte yeni bir sayfa açacaklarını öğrencilerine söyleyen Şenol Güneş, "Biz bu şampiyonluğa baş koyduk. Kalan 7 maçta kim olduğumuzu herkese gösterelim" dedi.

GÜNDEM 07.04.2016, 15:45 07.04.2016, 15:51
1923

 Beşiktaş'ta Kasımpaşa mağlubiyetinin ardından futbolcuların bozulan morallerini düzeltmek yönetim ve teknik direktör Şenol Güneş'e düştü. Tecrübeli teknik adam tüm öğrencilerini markaj altına alırken artık her şeyi unutmaları gerektiğini vurguladı.

Güneş'in oyuncularıyla yaptığı toplantıda "Bursa maçıyla yeniden başlıyoruz. Kalan 7 maç bizim için artık ölüm kalım meselesi. Herkes kendisine daha fazla önem göstersin, dikkat etsin. Hata yapıp rakipleri sevindirmeyelim. Biz bu şampiyonluğa baş koyduk. Hepimizin inancı ve azmi tam. Ben hepinize güveniyorum. Kalan 7 maçta kim olduğumuzu herkese gösterelim" dediği öğrenildi.

'SEZON SONUNDA BİZ GÜLECEĞİZ'

Futbolcuların da inançlarını kaybetmedikleri ve sonuna kadar şampiyonluğa inandıkları belirtildi. Başta Oğuzhan, Olcay ve Necip olmak üzere Beşiktaşlı futbolcular, kendi aralarında yaptıkları konuşmada, Sarı-Lacivertlilerin bu mağlubiyetin ardından şampiyonluk yolunda önünün açıldığı yönünde yapılan iddialar ve gösterdikleri sevinçle ilgili şunları söyledi:

"Avantaj kaçmış değil. Böyle bir hava yaratıyorlar ancak herkes sezon sonunda ne olacağını görecek. Şimdi Fenerbahçe seviniyor ama boşuna heveslenmesinler. Sezon sonunda gülen biz olacağız. Şimdilik gülebilirler. Ama sevinçleri kısa sürecek. Önce yeni stadımızda Bursa'yı yeneceğiz ardından kalan maçları kazanacağız. Fenerbahçe daha çok maç kaybedecek"KAYNAK:HABERTÜRK
Yorumlar (2)
ertug 5 yıl önce
beşiktaşlı inan
suavi 5 yıl önce
Kusura bakma hocam ama kasimpasa macinda hersey bitti