Favori Bielsa plase Tayfun Korkut

Slaven Bilic'in kalmasına muhalif yöneticiler dört koldan yeni hoca arayışlarını sürdürüyor.

GÜNDEM 22.05.2015, 12:11
1442
Favori Bielsa plase Tayfun Korkut

Torku Konyaspor mağlubiyeti sonrasında Erdal Torunoğulları'nın Salı günü Paris'e giderek, Marcelo Bielsa ve menajeri ile bir araya geleceği iddia edilmişti. Fakat Torunoğulları'nın Pazartesi günü Milano'ya gitmesi, "siyah-beyazlılar İtalyan bir teknik adamı takımın başına getirmek istiyorlar" şeklinde yorumlanmıştı.
 
Fakat işin gerçeği Beşiktaş'ın, Bielsa'dan vazgeçmediği, Torunoğulları'nın, Milano'da Bielsa'nın İtalyan menajeri Vicenzo Morabito ile görüştüğü ortaya çıktı. Torunoğulları'nın görüşmede Beşiktaş'ın UEFA'dan aldığı cezadan, yapılabilecek transferlere kadar her konuda açıklamalar yaptığı, menajerinden de Arjantinli teknik adamın taleplerini aldığı bildirildi. Torunoğulları dışında Berkan Gocay'ın da Alman bir teknik adamın menajeri ile İstanbul'da bir araya geldiği bildirildi.

 
TAYFUN KORKUT İKİNCİ SIRADA
 
Slaven Bilic'in gönderilmesi için baskı yapan yönetim kurulu üyeleri her gün yeni bir ismi gündeme getiriyorlar. Türkiye'yi tanıdığı için Roberto Carlos ismi masanın üzerine konurken, son yapılan yönetim kurulu toplantısında bu kez de Tayfun Korkut ismi gündeme geldi. Korkut'un Türkçe konuşmasının avantaj olduğu ayrıca takımda pek çok gurbetçi oyuncunun bulunduğuna da dikkat çekerek bunun avantaj olacağının altı çizildi. Korkut isminin de Bilic'le yolların ayrılması durumunda gündeme geleceği bildirildi.

Yorumlar (12)
serkanatlı 6 yıl önce
ne saçma haber ve isimler bunlar?
KaanDobra 6 yıl önce
bielse hadi tamam da, tayfun korkut ne alaka?
samuray 6 yıl önce
Favori, plase tamam. Surpriz yok mu? Altili mi oynuyorsunuz haber mi yapiyorsunuz amk?
hkn 6 yıl önce
acemi hoca istemiyoruz...Vasat hoca istemiyoruz.Bielsa da tartışmalı bir hoca.İyi başlayıp kötü bitirmesi ile meşhur..
xxxx 6 yıl önce
tayfunnu düşünülldüğüne inanmıyorum eğer düşünen varsa anasını sikim
gökhan 6 yıl önce
Tayfun Korkut da nereden çıktı. Bizim yönetici transfer etmemiz lazım. Benim de favorim var Serdal Adalı ve İbrahim Altınsay beraber gelmeli.
SENCER 6 yıl önce
Yönetime ricamdır; 2 hafta süreniz var, eğer geliyorsa LUCE gelmiyorsa sessiz sedasız ŞENOL GÜNEŞ hocayı bitirin. Eğer bunlar olmazsa, BİLİCLE nikah tazeleyip devam edin. Diğer isimlerin hepsi macera.
macit 6 yıl önce
yine kufurler havalarda ucusuyor asasfdfasdfs
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın