Fatih Terim Mecbur Kaldı!

İzlanda maçına TFF’nin Süleyman Seba Sezonu nedeniyle Gökhan Töre’yi almayan Fatih Terim mecbur kaldığı için oyuncuyu kadroya aldı kriz çıktı.

GÜNDEM 09.10.2014, 13:35
1968
Fatih Terim Mecbur Kaldı!

 İzlanda maçına TFF’nin Süleyman Seba Sezonu nedeniyle Gökhan Töre’yi almayan Fatih Terim  mecbur kaldığı için oyuncuyu kadroya aldı kriz çıktı.

Milli Takım’ı Çek Cumhuriyeti ve Letonya maçlakrı öncesi gündem Hakan Çalhanoğlu ve ömer Toprak’ın sakatız diyerek kampa katılmamaları oldu.

Her ne kadar sakat oldukları ifade edilse de gerek Ömer Toprak’ın “takımda huzur” yok demesi gerekse Hakan’ın babasının Gökhan Töre’yi suçlaması sakatlığın asıl enden olmadığı fikrini de beraberinde getirdi.


Peki İzlanda maçında Gökhan Töre’yi almayan Terim neden bu kez Gökhan’ı aldı.

TFF’nin Süleyman Seba Sezonu sloganın uygulanması için İzlanda maçına Volkan Demirel’i Melo kavgasıdan sonra ve silah olayı nedeniyle Gökhan Töre’yi almayan Terim mecbur kaldı.

İki kritik maç öncesi takımdaki sakatlıkların artması ve maçları riski etmemek adına tüm adımlarını planlı atan Terim, Gökhan Töre’yi kadroya aldı ama hesap etmediği şey ortaya çıktı: Hakan ve Ömer Toprak gelinen süreçte sakatız diyerek gelmediler.

 

FUTBOLARENA

Yorumlar (0)