Fatih Terim bizden özür dilesin

Gökhan Töre ile yaşadığı silah çekme olayının ardından milli takıma alınmayan Hakan Çalhanoğlu'nun babası Hüseyin Çalhanoğlu, kendisiyle görüşüp, "Fatih Terim'den özür dile" diyen aracılara olumsuz yanıt verdi.

GÜNDEM 14.11.2014, 02:28
1644
Fatih Terim bizden özür dilesin

Gökhan Töre'nin silah çekme olayının muhatapları arasında yer alan Hakan Çalhanoğlu'nun Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim tarafından milli takıma alınmamasının yankıları sürüyor.

Buna göre; Gökhan Töre ile Hakan Çalhanoğlu ve Ömer Toprak arasında yaşanan silah olayını tatlıya bağlamak isteyen aracılar, Hakan'ın babası Hüseyin Çalhanoğlu'na ulaşıp, Fatih Terim'den özür dilemesini istedi. Ancak baba Çalhanoğlu bu talebi "Mağdur olan benim. Özür dilmemem. Özür dilenmesi gereken biri varsa, o da biziz" diyerek reddetti. Baba Çalhanoğlu sözlerine şöyle devam etti:

"Fatih Terim'den özür dilemem. Ben ülkesini seven bir adamım. Hakan'ın Türkiye'de oynaması için baskı yapan benim. Fatih Terim 'olayı araştırın' diyor ama kendisi Gökhan'ın yaptıklarıyla ilgili olarak bir kez bile ne Hakan ne de benimle konuştu. Biz görevimizi yaptık. Kafam rahat. Bundan sonra Hakan'ı alırlar ya da almazlar. Bu onların bileceği iş."

Yorumlar (5)
Serdar Saraç 6 yıl önce
Tabi tabi belli. Senin oğlun başkasının sevgilisini ayartmak .çin araya aracı koyan sonrada ağzına verilince kıvırtan hatun gibi ağlayan biri ! azcık delikanlı olun Gökhan bu konuda sonuna kadar haklı.
kl 6 yıl önce
ne yuzsuz herifler bunlar, oglu sanki sutten cikmis ak kasik..gece klubune gider takim arkadasiyla kavga eder ama sorsan masun..fatih terim cezayi vermis, gokhan cezasini cekmis ama yok bunlar teknik direktor yerine de ceza kesiyor kafasindan...ulan bu takim senin babanin mali mi? Hoca cezasini vermis adamin, begenmiyorsan cek git...
carsi 6 yıl önce
Ne olursa olsun silah çekmeyecek töre once çocuğuna sahip çıksın,ingilterede oynarken ingiliz kizdan bir evladi Var
anti-x 6 yıl önce
Töre'yi savunalimda, adam silah cekmis neresini savumalim...
kl 6 yıl önce
toreyi savunmak ayri sey, toreyi savundugumuz yok zaten adam cezasini cekti..ha adli cezasi varsa gitsin dava acsin hakanla omer ama tore milli takimdan atilsin demek o ikisinin haddi degil. milli takim kimsenin babasinin mali degil, hele ki maglubiyetten sonra gece kluplerinde gezen, isine gelmeyince sakatim bahanesiyle formayi reddeden uyaniklarin yeri hic degil!