Fanatik Gazetesi'nden Beşiktaş için şoke eden...

Beşiktaşlı taraftarlar Fanatik gazetesinin Cenk Tosun ve Veli Kavlak'ın kavga haberine büyük tepki gösterdiler.

GÜNDEM 29.04.2016, 11:23 29.04.2016, 11:26
3032

Fanatik Gazetesinin Cenk Tosun ve Veli Kavlak'ın tekme tokat kavga haberine Beşiktaşlı taraftarlardan büyük tepki geldi. Beşiktaş kulübünün resmi internet sitesinden haberle ilgili bir açıklama yapması bekleniyor...


Fanatik Gazetesi'nde yer alan habere göre; perşembe günü Ümraniye’de ortalık fena karıştı. Veli Kavlak’ın pas çalışması sırasında üst üste hatalar yapan Cenk Tosun’a sözle sataşması, ipleri gerdi. Cenk, takım arkadaşının üzerine yürüdü, sert diyaloglar sürünce tekme ve yumruklar konuştu.


Olay yerine yakın tüm oyuncular araya girip ikiliyi güçlükle ayırırken, dudağında patlama ve kanama meydana gelen Veli, soyunma odasının yolunu tuttu.
‘Şampiyonluğa giderken...’
Yöneticilerin de izlediği basına kapalı antrenmanda yaşanan bu olay, teknik direktör Şenol Güneş’i çileden çıkardı.
Futbolcularını toplayan Beşiktaş'ın hocası Şenol Güneş, ultimatom niteliğinde sözler sarfetti: “Bu kadar şımarıklık yeter. Size çok yüz verdim. Aklınızı başınıza alın. Şampiyonluğa gidiyoruz. Bu yaptıklarınız size yakışmıyor. Sorun yaratan, bizimle olmayacak.”
Yorumlar (8)
VOLKA 4 yıl önce
SİZİN DE YAPACAĞINIZ HABER BÖYLE OLUR. NE BİÇİM BEŞİKTAŞ SİTESİNİZ SİZ. ALGI OPERASYONU HABERLERİNİ YAYINLAMASANIZ OLMUYOR MU. BİLMİYORSMUSUNUZ YALAN HABER OLDUĞUNU?
baba kartal 4 yıl önce
şikeciler ve onların paralı uşakları iş başında acaba nasıl beşiktaşı karıştırırız derdinde nasıl ki diriliş ertugrul dizisinde köpek kardeşler arasına nifak sokmaya çalışıyo tüm şikeciler ve uşakları toplansanız ne yazar ALLAH bize yeter
eagle20 4 yıl önce
yalanlarınız şampiyonlukla beraber havaya karışırıp gidecek inanmıyoruz yaptığınız yanlı haberlere gazetecilik objektif olmak değil midir sizin satılık kalemleriniz bu şampiyonluk yarışının önüne geçemez
anadolu kartalı 4 yıl önce
hepinizi üst üste koyup ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ YAZDIRACAĞIZ... ulaaannn
Buyuk Ali 4 yıl önce
ne oldu Fiko? fanatik'i de sokmasana idmanlara. Ama yok, illa tayyip'in istedikleri girecek , istemedikleri girmeyecek degil mi? iki yuzluler sizi. sampiyon olmak icin bu kadar milletin onune yatmaya gerek yoktu. Biz bilegimizin hakkiyla olurduk. Rezil etmeseydin bizi.
kartal 4 yıl önce
yaw arkadaş siyaset yapacak başka yer mi kalmadıda spor sitesinde boş boş konuşup kendini rezil ediyon. siyaset yapacaksan si..tir git siyaset konuşulan sitede yap
aramızda ki hollandalılar sitesi 4 yıl önce
böyle sitemi olur kimse takip etmesin okumasın yalan haberler algı operasyonu hep
Gungor 4 yıl önce
Bu yatci orman ile birkac yalama dalkavuku Besiktas camiasini terk etmeden hicbir sey yoluna girmez bu kulupte! Sampiyonluk kacarsa seneye o stadta 6 bin kisiye oynarsiniz yine! Stadmis,stad ne lan,muhim olan sampiyonluk!