EURO 2016 dönüşü Beşiktaş'a imza atacak

Yıldırım, “Gökhan’ın istediği parayı F.Bahçe veremez, anlaşma sağlanamadı” restini çekerken, Kartal’ın milli sağ beke 3 yıl için 9 milyon Euro teklif ettiği öğrenildi. Şu an Milli Takım’la Fransa’da olan Gönül’ün EURO 2016 sonrası imzayı atması bekleniyor

GÜNDEM 06.06.2016, 15:42 06.06.2016, 15:45
5873

 F.Bahçe’de mi kalacak, yoksa Beşiktaş’a mı gidecek?.. Herkes bu sorunun yanıtını merak ediyor. Dün Gökhan Gönül’ün geleceğiyle ilgili oldukça önemli gelişmeler yaşandı.

F.Bahçe Başkanı Aziz Yıldırım, mali genel kurulda milli sağ bekle ilgili “Gökhan, 3 milyon 550 bin Euro’ya yakın para istedi. Bu ücreti F.Bahçe artık veremez. Anlaşma sağlanamadı” ifadesini kullandı.
Gönül’le geçen sezonun devre arasında iyi niyet sözleşmesi imzalayan ve söz alan Kartal ise son gelişmelerin ardından geri sayıma geçti. 

‘GELECEĞİMİ DÜŞÜNMELİYİM’ 
F.Bahçe ile henüz anlaşamayan ve şu an Milli Takım kampında bulunan yıldız sağ bekin EURO 2016 dönüşü Siyah-Beyazlı takıma imza atacağı belirtildi. Gökhan’ın istediği her şartı yerine getiren Beşiktaş’ın 3 yıl için 9 milyon Euro teklif ettiği ifade edildi. F.Bahçe’nin sunduğu paradan (yıllık 2 milyon 250 bin Euro) 750 bin Euro daha fazla öneren Kartal’ın bu teklifine sıcak bakan Gönül’ün Milli Takım kampında arkadaşlarına kesin bir şey söylemese de “Bu son transferim, geleceğimi düşünmem lazım” dediği öğrenildi.


HABERTÜRK
Yorumlar (5)
Kartal Baba 5 yıl önce
Beşiktaş Fikret Orman bey hayatta bu parayı vermez.Fb ve yalakaların oyunu yemezler başka kapıya.))
cwm 5 yıl önce
Yazık verilen paraya helal değil valla
kartal yürekli 5 yıl önce
gökhan gönül icin cok para. bu parayla daha genc ve daha iyi yabanci bir sag bek alinabilir
Fthspkn 5 yıl önce
Kesinlikle böyle bir para verilmemeli,denge lafı çok önemli en üst sınır Gomez hariç 1,9 deniyordu bu rakam yurtiçinde geçilmemeli.birde Atiba yerine topal deniyor saçmalık,Ersan ı sattık aynı para Serdar Aziz deniyor bu da saçmalık.yerli futbolcuya 24-25 yaşın üstündeyse bonservis ödenmemeli..30 unu geçmişe 2 milyon çok korkunç rakam umarım Başkan oyuna gelmez..
Adbngdn 5 yıl önce
Ben sanmıyorum başkanın bu parayı vereceğini. Ama ben şahsen gökhan yerine van der wielin alınmasını isterim. Fenevden cincondan kimseyi istemiyoruz