Eto'o transferinde son nokta kondu

Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Öztürk, Kamerunlu futbolcuyu satmayacaklarını söyledi ve "Eto'o takımda kalacak" dedi.

GÜNDEM 07.01.2017, 19:29 07.01.2017, 19:31 kartalbakışı.com
1245
Eto'o transferinde son nokta kondu
Antalyaspor Kulübü Başkanı Ali Şafak Öztürk, büyük hedeflerin ancak büyük işler ve kişilerle olabileceğini, bu sebeple de yıldız futbolcu Samuel Eto\'o'yu satmama kararı aldıklarını söyledi.

Kırmızı-beyazlı kulübün tesislerinin açılış töreninde açıklamalarda bulunan Öztürk, tecrübeli futbolcunun takımın başarısında önemli rol oynayacağını belirtti.
Antalyaspor başkanlığına büyük hedeflerle geldiğini dile getiren Öztürk, "Büyük hedefler, büyük işler ve kişilerle olur. Kaptanımız Eto\'o ile ilgili çeşitli transfer dedikoduları çıkıyor. Şehrimizin güzel insanlarıyla konuştuk, düşündük ve kaptanımızı satmama kararı aldık. Ne şart olursa olsun. İnşallah bizim yönetimimiz altında Antalyaspor'u şampiyon göreceğiz. Bunu hep beraber başaracağız." ifadelerini kullandı.
Açılışta sahneye çıkan 35 yaşındaki Eto\'o da, Antalya'yı ve Antalyaspor'u sevdiğini ifade etti. Kamerunlu futbolcu, Başkan Öztürk'ün "Antalyapor'da kalıyor musun?" sorusuna, "Kalıyorum", "Biz kimiz?" sorusuna ise "Biz Antalyasporuz" cevabını verdi.
Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Menderes Türel ise Samuel Eto\'o'nun Antalyalı ve Antalyasporlu olduğunu ve öyle kalacağını kaydetti.
Yorumlar (4)
Raci 4 yıl önce
Henüz tam anlamıyla, Büyük takım olamamanın sancılarını çekiyoruz... Kısacası işi bitiremiyoruz. Eto alınsa, Beşiktaş bu sene % 100 şampiyondu. Şimdi bu oran Başakşehir.%37, Beşiktaş % 33, Fb %30...
Akın 4 yıl önce
Beceriksizler
hakkı 4 yıl önce
Fikret ormanla dalga geçmişler.
saffet 4 yıl önce
ah ulan ( sarı!!! ) rıza ah.