Eslem Öztürk'ün Tolgay üzüntüsü sürüyor

Başarılı oyuncunun sakatlığına da kendisi hakkında yazılanlara da çok üzüldüğünü belirten Eslem Öztürk, “Bütün gece uyuyamadım. Böyle bir sakatlık olmasını nasıl isterim? İnsanlar nasıl böyle düşünür” dedi.

GÜNDEM 17.07.2015, 22:07
615
Eslem Öztürk'ün Tolgay üzüntüsü sürüyor

Beşiktaş, yeni sezonun ilk kampını buruk tamamladı.Almanya’daki kampın son gününde Tolgay Arslan’ın sakatlanması moralleri bozarken, bir futbolcu herkesten çok daha fazla üzüldü: Eslem Öztürk. Sakatlık anında pozisyonda bulunan ancak müdahalesi olmayan genç oyuncu sosyal medyada maruz kaldığı tepkilere “Çok üzgünüm” diye karşılık verdi.

“YAZILANLARI GÖZ ARDI EDEMİYORUM”

Kendisine gösterilen tepkileri göz ardı etmeye çalışsa da bunu yapmanın çok zor olduğunu söyleyen Beşiktaş’ın genç futbolcusu, “Bütün gece uyuyamadım. Gözümü kapattığımda Tolgay Ağabey’in yerde kaldığı andaki ses ve feryadı kulaklarımdan hiç gitmedi. Yaşanan olaya ayrı, sonrasında hak etmediğim yorumlara ayrı üzülüyorum. Tolgay Ağabey’in başına böyle bir sakatlık gelmesini nasıl isterim? İnsanlar nasıl böyle düşünürler? Geçekten çok üzüldüm” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Ali Yıldırım 6 yıl önce
Çocuğun üzerine çok gidiliyor.Futbol bu herşey olabilir.Eslem in bu sakatlıkta hiç bir suçu yok.lütfen bu ve bunun gibi haberleri sayfaya koymayın.Renklilerin ortaya attığı ikilik çıkartacak türden haber bunlar.Geleceği olan bu genç futbolcuyu koruma altına alın lütfen.