Ersan transferinde pürüz!

Beşiktaş'ın geçtiğimiz hafta sürpriz bir şekilde gündemine giren eski oyuncusu Ersan Gülüm’ün yeniden takıma dönmesine kesin gözüyle bakılıyordu ama şok bir gelişme yaşandı.

Hebei Fortune yöneticilerinin Ersan Gülüm’ü bedava bırakmama kararı aldığı ve Beşiktaş’tan bonservis bedeli talep ettikleri ortaya çıktı.

Çin’in Hebei China Fortune takımına 7 milyon Euro’ya sattığı başarılı stoperi alacaklarına karşın serbest kalacak olması nedeniyle bedavaya transfer etmeyi planlayan Siyah-Beyazlılar, son dakika pürüzü ile şoke oldu.

Bu gelişmelerin ardından Siyah-Beyazlı kurmaylar ile Çin kulübü yetkilileri görüşmelerini sıklaştırdı. Ersan’ın da devreye girerek Çinliler’i bonservisini bedava vermeleri konusunda ikna etmeye çalıştığı öğrenildi.

Matej Mitrovic’i ciddi paralara transfer eden Beşiktaş yönetiminin Ersan Gülüm için de para ödemeye sıcak bakmadığı belirtildi.

Ajansspor
Güncelleme Tarihi: 16 Ocak 2017, 11:07
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali sinan
Ali sinan - 2 yıl Önce

Parada verseler almayın. Bu arkadaş 2 metreye pas atamıyor.

sermetsezen@yahoo.com
sermetsezen@yahoo.com - 2 yıl Önce

Transferleri ağzınıza yüzünüze bulaştırdınız.Taraftarı fıtık ettiniz.Bu kadar beceriksizlik olabilirmi.Yeter artık.

kartal şeyhmus
kartal şeyhmus - 2 yıl Önce

sayın sermet sezen klavye karşısında yazmak kolay doların Euro nun kaç tl yaptığından haberin varmı sallayıp duruyon bu saatte hiç kimse çok iyi oyuncusunu bırakmaz bırakması için hem klübüne hemde iyi para verecen oyuncuya bjk ne yapıyor şansına alacağı oyuncu iyi çıkacak buda nasip işi