Ersan Gülüm, Shandong Luneng'e gidiyor!

Siyah Beyazlı ekip, Çin kulübü Shandong Luneng ile bonservis konusunda anlaşmaya vardı.

GÜNDEM 23.06.2015, 19:18
14344
Ersan Gülüm, Shandong Luneng'e gidiyor!

Beşiktaş, Ersan Gülüm için 5 milyon euro bonservis bedeli karşılığında Çin ekip Shandong Luneng ile  anlaşmaya vardı.

Ersan Gülüm yıllık 2.5 milyon euro bedelle Çin ekibi ile prensipte el sıkıştı.
 

Ancak anlaşmanın kaç senelik olduğu ve paranın ne kadarının peşin verileceği ile ilgili ufak pürüzler kaldı. Bunların halledilmesi durumunda transferin önümüzdeki günlerde resmiyet kazanması bekleniyor.
 
Beşiktaş'a 2011 yılında Adanaspor'dan 4 milyon euroya tranfer olan Ersan, siyah beyazlı takımla çıktığı 107 maçta 3 gol kaydetmişti. 28 yaşındaki stoper geride kalan sezonda 37 maça çıktı.

(Kaynak: Skorer)

Yorumlar (34)
Beşiktaşım1903 5 yıl önce
Çinliler sikecem ecdadınızı araplar gibi bol bulmuşunuz parayı talip olacağınız tuttu.Şimdi dembayla ersan iyi paraya çine giderse yönetimin başarısı gibi gözükecek fikretçi yalakalar 10 sene başımıza kakar bunu.Fikretin kalması beşiktaşı bitirir be bitirir şurda günü kurtarsanız nolur
time bjk 5 yıl önce
bende senin ecdadıdını gavur gıcınızıda yırtsanız baskan kalacak sizin gibi it sürüleri de ürümeye devam edecek
slck 5 yıl önce
@Beşiktaşım1903
Demba ba yı çorumspor başkanı mı satın aldı? 10 sene 4.sınıf forvetlerle oynamışız haberimiz yok.Bobo bizden sonra 2.lig takımlarında forma giymeye basladı, almeida zaten golcü değil. Demba Ba gibi 1.sınıf forvet görünce ağzınızın suyu akıyor.3lig takım taraftarı gibi davranma..
Demba ba ya 14 milyon avro verilirse satılsın. 10 milyon avroya süper golcüler alırsın genç golcüler. Bak porto ve Benfica ya futbolcunun yaşı geldi mi direk satıyor. demba ba 29 yasında seneye 30 olunca 5 e bile zor satarsın.Size kalsa bobo ile oynarsınız ya. Neyse.
Demba ba ve Ersan'ın gitmesi yönetimin başarısı tabi.Kimin başarısı olacak? Ersan ile kim sözleşme yeniledi? Demba ba yı 6 milyon avroya kim trasnfer etti? Bu yönetimin başarısı olacak! Sizin gibi YD ve ADALI yalakalarının olacak değil ya.
Hadi bekleme yapma ticari!
Fikre time bjk 5 yıl önce
Alın fikretinizi bir taraflarınıza sokun beşiktaşın iyiliği için kendimizi yırtıyoruz.Adamlar anadolu kulübü olmaktan son derece memnun.
Hank 5 yıl önce
Ayıp ayıp, El bombasını 5 milyon avroya çine iteliyorlar.Bazı vatan hainleri çine sövüyor. Bu kadar para verilir mi diye.
Bunlar Beşiktaş'ın kasasına para girmesini istemeyen VATAN HAİNLERİ!
sdsadafg 5 yıl önce
time bjk&sllck siktirin ordan yalamacı şakşakçı tekneci tayfası.sikimin kafası dile gelse sişzden daha adam gibi konuşur amcıklar.
Beşiktaş JK 5 yıl önce
6ay önce Ersan ile sözleşme yenilendiğinde binbir laf eden muhalifler şimdi ne türlü şekile girecek merak ediyorum :) Ersancı olacaklarına bahse girerim.Ayrıca bu satış Beşiktaş tarihine geçer.Yorumcuların,taraftarının bile bedavaya yollayn dediği adam 5milyon euroya satıldı.
Ersin 5 yıl önce
Ersan gulumun YD döneminde 4 milyon avroya alındığını unutanlara hatırlatalım...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın