Erman Toroğlu canlı yayında...

Erman Toroğlu, Beşiktaş-Trabzonspor maçının hakemini sert bir dille eleştirdi.

 Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu adlı programda Beşiktaş-Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ı eleştirdi.

Toroğlu, Bülent Yıldırım için 'eyyamcı' benzetmesini yaptı ve "Beşiktaş sadece Trabzonspor'u değil hakemi de yendi" ifadelerini kullandı. Eski hakem ve yorumcu Toroğlu, Bülent Yıldırım'ın FIFA kokartını kaybetmesini de hatırlatarak, "Ben onu ancak çizgi hakemi yaparım" dedi. Toroğlu ayrıca Beşiktaş'ın ilk yarıda bir penaltısının verilmediğini ve kaleciye pasın da es geçildiğini söyledi.

Öte yandan Toroğlu, ilerleyen maçlarda yapılacak hakem atamaları ile ilgili de iddialı sözler sarf etti:

"İçeride başka hakem lazım, dışarıda başka hakem lazım. Dışarıda gördüğünü çalan hakem, içeride yumuşak hakem lazım. Size komik geliyor. Olanla olacakları söylüyorum. Bundan sonraki hakem tayinlerine dikkat edin. Türkiye'de Fenerbahçe'nin stadından çıkan hakem, hakem olur. UEFA'da da İstanbul'daki maçlardan başarıyla çıkan hakem, hakem olur"

Erman Toroğlu bu pozisyon için 'kesin penaltı' yorumunu yaptı.
Güncelleme Tarihi: 15 Mart 2016, 23:37
YORUM EKLE
YORUMLAR
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ - 3 yıl Önce

Vay be her maç sonu fbnin lehine bizim aleyhimize verilen "HATALI" hakem kararları oluyor yerseniz. Ve bizde digi alıp bu tiyatroyu izliyoruz. Size daha acıklı bişey daha söyliyim fbliler bu sekilde şampiyon olsa Nasıl bilegimizin hakkıyla sampiyon olduk ama diyecekler. Ne garip ülkeyiz

FORZA BEŞİKTAŞ
FORZA BEŞİKTAŞ - 3 yıl Önce

HAKEMLER HER HAFTA OPERASYON DENEMESİ YAPIYORLAR ÇOK SERT TEPKİ GÖSTERMEZSEK ŞAMPİYONLUĞUMUZU ÇALACAKLAR................

Bjk
Bjk - 3 yıl Önce

Bu federasyon Türk Halkını bukadar salakmıyım sanırda bu aleyhe ve lehine olan kararlar HEB hata görmedi tesadüf der

KARTALIMSIN SEN
KARTALIMSIN SEN - 3 yıl Önce

Yaşı genç olanlar iyi eyyamcı olduğunu bilmez neyse. Bugün 0-0 iken 2 net penaltımız verilmedi. Erman da onayladı. Madem çok tutuyorsunuz Emanı. Çizgi hakemleri eski hakem çocukları. Tiyatro çok net. Trabzon seyircisini Allaha havale ediyorum. Ayağa kalkmayan Fenerli olsun diyecek kadar hırs ne için.Biz ŞEREFİYLE oynar HAKKIYLA kazanırız. Kargalar sürüyle KARTALLAR YALNIZ UÇAR.

Tanju
Tanju - 3 yıl Önce

Birakin artik serefinle oynayip hakkiyla kazaniriz sacmaliklarini.boyle diye diye hep besiktasi yillarca ezdirip geri kalmasina sebep oldunuz.millet gotuyle guluyor boyle laflara!

KARTALLAR YANLIZ UÇAR
KARTALLAR YANLIZ UÇAR - 3 yıl Önce

Bu hakem dünyasının en harbi hakemi Erman Toroğlu idi. Yorumlarında da yine kendi emsalleri arasında en harbisi.

Ne taş ne baş en büyük beşiktaş
Ne taş ne baş en büyük beşiktaş - 3 yıl Önce

Ne kadar kızsakta oflasakta bu hakemler oldugu sürece biz daha cok konuşuruz

Zafer kaya
Zafer kaya - 3 yıl Önce

Nedir bu hakem vakalari yemin ederim besiktas maclarini korkuyla izliyoruz simdi hakem kirmizi kart cikaracak die dunku trabzon besiktas macinda ki bulent yildirim sanki besiktas dusmani gibiydi sanki ona gorev verilmis besiktas kaybetireceksin gibi seyler yapmaya kalkisti bence biz besiktas olarak mhk ve federasyonu istifaya cagirmamiz lazim yoksa sampiyonlugu elimizden zorla alicaklar arakadaslar cok ciddyim mudahale etmemiz lazim