Erman Toroğlu canlı yayında...

Erman Toroğlu, Beşiktaş-Trabzonspor maçının hakemini sert bir dille eleştirdi.

GÜNDEM 15.03.2016, 23:36 15.03.2016, 23:37
22686

 Erman Toroğlu, A Spor'da yayınlanan Takım Oyunu adlı programda Beşiktaş-Trabzonspor maçının hakemi Bülent Yıldırım'ı eleştirdi.

Toroğlu, Bülent Yıldırım için 'eyyamcı' benzetmesini yaptı ve "Beşiktaş sadece Trabzonspor'u değil hakemi de yendi" ifadelerini kullandı. Eski hakem ve yorumcu Toroğlu, Bülent Yıldırım'ın FIFA kokartını kaybetmesini de hatırlatarak, "Ben onu ancak çizgi hakemi yaparım" dedi. Toroğlu ayrıca Beşiktaş'ın ilk yarıda bir penaltısının verilmediğini ve kaleciye pasın da es geçildiğini söyledi.

Öte yandan Toroğlu, ilerleyen maçlarda yapılacak hakem atamaları ile ilgili de iddialı sözler sarf etti:

"İçeride başka hakem lazım, dışarıda başka hakem lazım. Dışarıda gördüğünü çalan hakem, içeride yumuşak hakem lazım. Size komik geliyor. Olanla olacakları söylüyorum. Bundan sonraki hakem tayinlerine dikkat edin. Türkiye'de Fenerbahçe'nin stadından çıkan hakem, hakem olur. UEFA'da da İstanbul'daki maçlardan başarıyla çıkan hakem, hakem olur"

Erman Toroğlu bu pozisyon için 'kesin penaltı' yorumunu yaptı.
Yorumlar (10)
EN BÜYÜK AŞK BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
Vay be her maç sonu fbnin lehine bizim aleyhimize verilen "HATALI" hakem kararları oluyor yerseniz. Ve bizde digi alıp bu tiyatroyu izliyoruz. Size daha acıklı bişey daha söyliyim fbliler bu sekilde şampiyon olsa Nasıl bilegimizin hakkıyla sampiyon olduk ama diyecekler. Ne garip ülkeyiz
FORZA BEŞİKTAŞ 5 yıl önce
HAKEMLER HER HAFTA OPERASYON DENEMESİ YAPIYORLAR ÇOK SERT TEPKİ GÖSTERMEZSEK ŞAMPİYONLUĞUMUZU ÇALACAKLAR................
Bjk 5 yıl önce
Bu federasyon Türk Halkını bukadar salakmıyım sanırda bu aleyhe ve lehine olan kararlar HEB hata görmedi tesadüf der
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
Yaşı genç olanlar iyi eyyamcı olduğunu bilmez neyse. Bugün 0-0 iken 2 net penaltımız verilmedi. Erman da onayladı. Madem çok tutuyorsunuz Emanı. Çizgi hakemleri eski hakem çocukları. Tiyatro çok net. Trabzon seyircisini Allaha havale ediyorum. Ayağa kalkmayan Fenerli olsun diyecek kadar hırs ne için.Biz ŞEREFİYLE oynar HAKKIYLA kazanırız. Kargalar sürüyle KARTALLAR YALNIZ UÇAR.
Tanju 5 yıl önce
Birakin artik serefinle oynayip hakkiyla kazaniriz sacmaliklarini.boyle diye diye hep besiktasi yillarca ezdirip geri kalmasina sebep oldunuz.millet gotuyle guluyor boyle laflara!
KARTALLAR YANLIZ UÇAR 5 yıl önce
Bu hakem dünyasının en harbi hakemi Erman Toroğlu idi. Yorumlarında da yine kendi emsalleri arasında en harbisi.
Ne taş ne baş en büyük beşiktaş 5 yıl önce
Ne kadar kızsakta oflasakta bu hakemler oldugu sürece biz daha cok konuşuruz
Zafer kaya 5 yıl önce
Nedir bu hakem vakalari yemin ederim besiktas maclarini korkuyla izliyoruz simdi hakem kirmizi kart cikaracak die dunku trabzon besiktas macinda ki bulent yildirim sanki besiktas dusmani gibiydi sanki ona gorev verilmis besiktas kaybetireceksin gibi seyler yapmaya kalkisti bence biz besiktas olarak mhk ve federasyonu istifaya cagirmamiz lazim yoksa sampiyonlugu elimizden zorla alicaklar arakadaslar cok ciddyim mudahale etmemiz lazim
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın