"En az Beşiktaş taraftarı kadar tutkuluyum"

Bilic bunları söylemişti... "Bu şansı verdiği için Beşiktaş camiasına teşekkür ederim"

version="1.0" standalone="yes"?>
YORUM EKLE
YORUMLAR
sulhi
sulhi - 4 yıl Önce

defol fikret sen git asıl,biliç kurban sectiler,yazıklar olsun senin gibi başkana,bu nasıl bi kulup yok mu bi muhalif

yicekler bilici
yicekler bilici - 4 yıl Önce

gelicek başka biri en iyisi bilicti bu yönetime rağmen direndi. Beşiktaşın üstüne oynanan oyunları bozmadığın sürece kralı gelse ne yazar!

hurol
hurol - 4 yıl Önce

Hassiktirin lan bilic'i yemisler de en iyisi bilic'mis. He amk hee en iyisi bilic. Iki sezon boyunca olumlu yonde kac maca mudahale edebildi? Nedir bu yarak kurek bilic sevdasi, sanki muhtesem isler yapti? Samet'in ustune ne koydu bilic nee?? Yonetim adam olsa bu dangalaga bu kadar sabretmezdi.

T.Eraktan
T.Eraktan - 4 yıl Önce

Terbiyesizlik yapmayalim Ltf. Bilici bende elestiriyorum ve zayif kaldigini dusunuyorum. Ama cok katkilari oldu. Avrupa da guzel sonuclar aldik. Keske daha kalabilseydi. Ancak asagidaki kufurleri gorunce besiktas taraftari olarak sizlerden utanc duyuyorum.Seviyenizi dusurmeden elestiri yapmayi ne zaman ogreneceksiniz? Sizin gibi taraftarlar olmaz olsun. !

T.Eraktan
T.Eraktan - 4 yıl Önce

Asagidaki yorumlara nasil musaade ediyorsunuz yaziklar olsun. Kufur ediyorlar.

hamdi
hamdi - 4 yıl Önce

Arkadaslar gercekten kufretmeyelim. Tamam bu sitenin filtrelemesi zayif olabilir ama ozgurce yorum yapilabilecek biryer. Sinirleniyor olabilirsiniz, haklisiniz da, ben de cildiriyorum ama hepimiz besiktasliyiz. Bari taraftar birbirine dusmesin. Bilic'e gelince bence de Besiktas'i kaldirabilecek capta bir hoca degil. Zarari faydasindan cok oldu. Ama problem baskanin ta kendisi ve kurdugu capsiz yonetim.

GÜRSEL
GÜRSEL - 4 yıl Önce

HUROL SEN KİMSİN LAN AT KAFALI AĞZINA ŞİMDİYE KADAR KİMSE SIÇMADIĞI İÇİN Mİ BÖYLE KONUŞUYORSUN....

gürsele
gürsele - 4 yıl Önce

asıl at kafalı sensin...