Emre Mor konuştu! Beşiktaş...

Beşiktaş'ın transfer listesinde bulunan Emre Mor Danimarka basınına konuştu. Kısa bir süre önce a milli takım tercihini Türkiye'den yana yapan Emre Mor, Danimarka basınına açıklamalarda bulundu.

Beşiktaş'ın transferi için resmi teklif yaptığı Nordsjaelland forması giyen ve Galatasaray'ın da içinde olduğu birçok takımın ilgisini çeken 18 yaşındaki Emre Mor, neden Türkiye'yi seçtiğini söylerken, Arda Turan gibi bir oyuncuyla yan yana oynama fırsatının kendisi için çok önemli olduğunu dile getirdi.

Genç oyuncu verdiği röpartajında "Türkiye'yi daha çok özel sebeplerden dolayı seçtim. Beni uzun süredir takip ediyorlar ve benim için büyük bir fırsat. Bu Danimarka'yı sevmiyorum anlamına gelmiyor ama kendimi daha çok Türk gibi hissediyorum. Türk geçmişine sahip olduğumu düşünüyorum ve bununla gurur duyuyorum. Danimarka bana çok şey kattı. Bunun için de minnettarım"  sözleriyle Türkiye adına seçim yaptıgı için çok mutlu olduğunu belirtti.

Genç oyuncu Arda Turan'a dikkat çekerken, onun gibi yıldızlarla oynamanın da büyük bir şans olduğunu söyledi ve ''Arda Turan ile oynamak büyük bir fırsat. Onun gibi önemli isimlerin yanında kendimi geliştirmeme de faydalı olacak'' dedi.
Güncelleme Tarihi: 27 Şubat 2016, 16:41
YORUM EKLE
YORUMLAR
Helal Sana
Helal Sana - 3 yıl Önce

Akıllı adamsın, Beşiktaş'ta geleceğin olur, diğer takımlarda sönersin, ayrıca bu camiada olmak büyük keyif, bu yüzden Gomez ve Q7, buraya gelmek için her tür fedakarlığı gösterdi.

Senin Yerin Burası
Senin Yerin Burası - 3 yıl Önce

Burası senin yerin burasıııııııııı.

Hedefini Büyült
Hedefini Büyült - 3 yıl Önce

Senin hedefin, Maradona, Pele gibi futbolcu olmak olsun, zaten boylarınız çok yakın.