Emre Belözoğlu'na "Biliç" sorgusu

TFF yönetimi tarafından Etik Kurulu'na sevk edilen Emre Belözoğlu savunması vermek üzere TFF'ye davet edildi.

GÜNDEM 22.04.2015, 14:24
1126
Emre Belözoğlu'na

Beşiktaş Kulübü Teknik Direktörü Slaven Biliç'e yönelik soyunma odası koridorlarındaki sözleri nedeniyle TFF yönetim kurulu tarafından Etik Kurulu'na sevk edilen Emre Belözoğlu savunmasını vermek üzere TFF'ye çağrıldı...

Milli futbolcunun bir kaç gün içinde avukatlarıyla birlikte futbol federasyonunun Beykoz- Riva'daki merkez binasına giderek Etik Kurulu'nun huzurunda sözlü savunma vereceği belirtildi. 

Fenerbahçe - Beşiktaş maçının devre arasında soyunma odası koridorlarında yaşanan olaylara ilişkin (BJK TV'nin yayınladığı görüntülerle ilgili) Etik Talimatı'nın m.10 ve m.11'e aykırı hareketleri nedeniyle Etik Kurulu'na sevk edilen Emre Belözoğlu'nun kurula FBTV'de yayınlanan (Biliçle ilgili) görüntüleri gönderdiği ve savunmasını da yazılı değil sözlü yapmayı talep ettiği öğrenildi. 

Bir iki gün içinde Emre Belözoğlu'nu huzura alarak savunmasını dinleyecek olan kurul gerek gördüğü takdirde Slaven Biliç'i de dinleyeceği ifade edildi.

Yorumlar (3)
KOCATÜRK 6 yıl önce
acız yönetım hocasına küfredılmış bır yöçnetım mal gıbı hala neyı beklıyrosunuz adı şerefsız yönetım.. emre sızın anaıza avradınıza sövse demek sesınız çıkmıcak..
osman 6 yıl önce
bunda bile yönetime sallamış adam, tabi bedava bilet vermeyince böyle oluyor. ne demişler it ürür kervan yürür.
tanju 6 yıl önce
Bizimkiler yalnızca konuşuyorlar,icraat lazım,aynı durum febe ve cinco na olsa çok şeyler olurdu,20 no, burası ist,demekle seni bitirmiştir,hakemin düdüğünü o maç sonu askıya alamiyorsan bosuna konuşma,,