Eldeki oyuncuları dışlamıyoruz

Şenol Güneş: ‘Takım olmaya çalışıyoruz’

GÜNDEM 29.07.2015, 21:18
1839
Eldeki oyuncuları dışlamıyoruz

“Hazırlık dönemi geçiriyoruz. Yaptığımız müsabakalar da bir hazırlık. Henüz istediğimiz noktaya gelemedik. Her gün bir adım atıyoruz. Birçok denemelerde bulunduk. Oyuncuların kendilerini görmesi açısından önemli bir maç oldu. Sakatlık vermeden çıktık. Rakip sert oynadı. Takım olmaya çalışıyoruz. Taraftarlarımızı memnun etmek için uğraşıyoruz. Eldeki oyuncuları dışlamıyoruz. Aldığımız oyuncuları eldekilerle yarıştıracağız. Kim öne çıkarsa o oynayacak. Zor bir lig olacak.”

Yorumlar (11)
Asi kartal 5 yıl önce
Vallahi de billahi de umudumuz sensin hocam bu yönetime hiç güvenmiyoruz.. bizi ancak sen kurtarirsin
Selim 5 yıl önce
Ya asi kartal, tamam bu yonetimden nefret ediyoruz,istifasini bekliyoruz tamam da, ya bu hoca da inatcilik yapip quaresmayi filan oynatmayip, diger 2. Kalite adamlarla en onemli derbilere cikarsa,ne olacak?
Perem 5 yıl önce
Selim senin gibilerin diyece sözü kalmadı artık hurafelerle olasılıklarla eleştriyorsunuz artık bu takımı... bi bitin aq.
talat en.. 5 yıl önce
dandik bi takımı yendiler hemen bazıları yine metetmeye başladı unutanlara HERSENE BÖYLE KARAMİZAH BJK BAŞLAR LİG BAŞLASIN GÖRECEGİZ BÖYLE DOGRULARI YAZANLARMI HAKLI YOKSA GÖZLERİRİ KAPALI YALANLARA KANIP RÜYADA OLANLARMI GÖRECEGİZ LİG BAŞLASIN UEFA BAŞLASIN BAKALIM ÖVDÜKLERİNİZİ NE YAPACAKSINIZ ..BJK GECEN SENEDEN KALMA OYNUYOR DEGİŞEN BİR ŞEY YOKTUR GÜNEŞİN BİLİCTEN FARKI YOK HATTA BİLİCTEN BİLE KÖTÜ..
Özgür 5 yıl önce
talat en.. isimli arkadaş ne yani BJK çok kötü durumlara düşecek ve sende mutlu mu olacaksın? Şu yaptığın yorumunu hiç bir mantıklı açıklaması, iler tutar yanı yok! Neden Beşiktaş başarısız olsun bunu neden istiyorsun? Ben söyleyeyim ya Beygirci' nin beleş biletçi köpeğisin, ya da Fenerlisin buraya gelmişsin taraftarı galeyana getirmek için araya nifak ekiyorsun kendi minik beyninde ama yemezler kardeş, daha yazı yazmayı bilmiyorsun cümle nerede başlayacak nerede bitecek, başı yok kıçı yok yani bunu bile beceremiyorsun ezik..
MİSAFİR 5 yıl önce
Özgür beygirci siksin seni.fikonun şakşakçısı göt yalayıcısı.
talat en 5 yıl önce
rüya aleminde olan kafasını kuma göpüp ama kcn acık haberin yok ÖZGÜR SÖYLE BJK 3 SENEDİR ORMANLA 8 MAC YAP FB GS GALİP GELMEYİ BIRAK GOL DAHİ ATAMIYORSUN ORMAN SİVASTAN BİLEREK SAKAT ENORAMAYI ALDI OYNATMADAN GÖNDERDİ LÜCEDEN SAKAT GS KOVDUGU ADAMI ALDI PENALTI YPTRDR EN COK ALDIGIMIZ TÜRKİYE KUPASINI 3 SENEDİE ALAMIYORUZ FİNALLERE BİLE KALAMIYORORMAN GÖNDRRKN TUKAKA YPTGI Q7 ŞİMDİ YILDIZ DİYOR YALAN SÖYLEYEN 1 BAŞKAN HANGİ SÖZÜNDE DURDU STADI ZATAN BİTİREMEZ O SENİN YAG CEKTİGİN ORMAN DA 2.DEMİRÖREN VAKASIDIR BEN SENİN GİBİ BAŞARISIZLIKLARA ÜZÜLEN AMA YANLIŞLARIDA GÖRENİM 3 KULVARDA 0 CEKEN BJK FB GS DERBİLERİND GOL DAHİ ATAMADGNDAN ALAY OKUNUSU RAQKİPLERİNCE SEN BUNLARA MEMNUNSUN AMA BEN VE BENİM GİBİLER ÜZÜLÜYOR ..LİG BAŞLASIN SORACAGIM SANA UEFA KUPASI MCLR BAŞLASIN .. GÖRÜŞECEGİZ BAKALIM SENİN KOCA BEYNIN NE HAVA ALMIŞ ...BENİM CÜMLELERİM SENİN 1 TARAFINAMI BATTI İSTEDİGİM YERDE BİTİRİRİM BAŞLARIM O KOCAMAN BOŞ KAFAN ALMIYORSA ANLAMIYORSAN YAZILANLANRI ACTA ARŞİVLERE BAK SÜZM
Özgür 5 yıl önce
talat git fenerbahçeyi tut bak onlar derbide galibiyet alıyorlar, hadi çocuk hadi bırak Beşiktaş senin gibiler yüzünden başarılı olamıyor kımın zararlısı taraftar müsvettesi, başarılı takım istiyorsan FB GS tutacaksın burda da tatava yapmayacaksın. BJK böyle bir takım çok fazla başarılı değil, ortalama 5-7 sene de bir şampiyon oluyor ok?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın