Ekşioğlu'ndan Beşiktaş mesajı! ''Sabır...''

Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş'ın puan kaybetmesinin ardından imâlı bir tweet attı.

 Fenerbahçeli yönetici İlhan Ekşioğlu, Beşiktaş'ın Başakşehir karşısında puan kaybetmesinin ardından kişisel twitter hesabından imâlı bir tweet attı. 

12 Şubat Cuma günü "İyi hafta sonları" dileyen Ekşioğlu, bu akşam Beşiktaş maçının tamamlanmasının ardından ise "Ben size mutlu hafta sonları demiştim" ifadesini kullandı. 

Ekşioğlu'nun bu tweet'i kısa sürede yüzlerce twitter kullanıcısı tarafından retweet edildi ve beğenildi.

Beşiktaş'ın puan kaybetmesine oldukça sevindiği gözlenen deneyimli yönetici Twitter hesabından yaptığı paylaşımlarla sık sık gündeme geliyor. 


Güncelleme Tarihi: 14 Şubat 2016, 23:31
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ankaralı
Ankaralı - 3 yıl Önce

Azizin ve Mahmutun evlatları iş başında.29 Şubatta görüşürüz inşaAllah.

Tamer
Tamer - 3 yıl Önce

Bizim yonetim koyun gibi.sesi cikmiyor. Odleri kopuyor Besiktasin haklarini savunacaklar diye! Herkes feneri sampiyon yapmak icin ugrasiyor. Bizimki de cikmis stad yapiyoruz diyor yine. Midemiz bulaniyor yeter artik, 3 senedir ayni seyler oluyor.

Birader
Birader - 3 yıl Önce

Şikeciler yine iş başında.Başınıza bu kadar hapis mahkeme çıktı hala akıllanmadınızPalabıyık gibi bir hakemi bağladınız konuşursunuz.Y.D size çalışıyor.Erman Toroğlunu dinleyin.Şikeci Başkan ve Yalakaları.

Yalnizkartal
Yalnizkartal - 3 yıl Önce

Fb Federasyon Mhk Lig tv. Hepiniz serefsizsiniz. Son iki sene Bjk min sampiyonlugunu caldiniz Gs ye verdiniz bu senede calip FB ye vereceksiniz yemezler. Sizler ne yaparsaniz yspin. Carsiya sesleniyorum is basina yeter artik kansa kan bassa bas kedilsin kim lan bunlar okadar hapisde yattilarr akillanmsdilar asin lan bunlarin hepsini ipide Türkiyede pislik kalmasin

gogo
gogo @Yalnizkartal - 3 yıl Önce

bırakın artık her başarısız sonuçta yok fedo yok lig tv....bu ulkenin futbol şaerları bu arkadaşlar.başakşehire nizami gol attında hakemmi vermedi.???sen kadıkoyde feneri zikmedikçe ekmek yok.bunu böyle bilin.eğer yenebilirsin hakamlerinde fedonun da süngüsü düşecek ve doğal bir yarış olacak.yoksa şerfli ikincilikle fındık kbuğu kadar stadla,milletin yarısı kadar yıldızla acılara devam.

kartal
kartal - 3 yıl Önce

içine siniyor hemi karaktersiz

kartal
kartal - 3 yıl Önce

ilhan sen ne çirkef adamsın içine bu maç sindi hemi.