Eksiklerimizi gördük

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, 2-0 mağlup oldukları Sturm Graz karşısında istedikleri oyunu sahaya yansıtamadıklarını söyledi.

GÜNDEM 22.07.2015, 23:09
1050
Eksiklerimizi gördük

Hazırlık maçının ardından basın mensuplarına açıklamada bulunan tecrübeli teknik adam, sezonun ilk karşılaşmasına çıktıklarını hatırlatarak, "Top kayıpları fazla oldu. Defansif ve ofansif düşüncelerimizin az olduğu bir maçtı" dedi.

Sturm Graz'ın son hazırlık maçını yaptığını ve daha hazır bir görüntüsü olduğuna dikkati çeken Güneş, "Bizim için ölçü olmayacak maçtı. Savunmada düşündüğümüz birçok şeyi yapma şansı bulamadık. Sahaya istediğimiz oyunu yansıtamadık. İlk karşılaşma olması nedeniyle bütün oyunculara şans vermem nedeniyle düşündüğüm oyunu göremedim. Hem bireysel hem takım olarak olumsuz bir futbol vardı. Eksikleri görülen bir maçtı. Hazırlık maçının artısı bu oldu" diye konuştu.


Hazırlık maçları da olmak üzere antrenmanlarla sezon çalışmalarını sürdürdüklerini vurgulayan Şenol Güneş, "Şartlar ne olursa olsun top kayıpları fazla oldu. Yorgunluğun da etkisi vardı. Bunları aşacak bir oyun yapısı kuracağız. Başlangıç olarak bu zorluklarımız olacak. Hatalarımız da olacak. Bunları görerek ve değiştirerek daha iyi takım olacağız. Oyun olarak olumsuzluk beni üzmüştü. Bunları gidermek zorundayız" ifadelerini kullandı.

Quaresma ve Rhodolfo'nun takıma katılacak olmasının hatırlatılması üzerine Güneş, "Eldekileri görüyoruz. Geldiklerinde onları göreceğiz. İyi takım olacağız. Var olan değerleri daha iyi ortaya çıkaracağız. Kimin olduğundan çok ne yaptığımıza odaklanacağız. Oyuncuların beceresi, takım oyununa daha fazla katkı verebilir" şeklinde görüş belirtti.

Yorumlar (9)
emrah71 5 yıl önce
hoca su pektemek i gönder artık
pettemet 5 yıl önce
hazırlık maçı ölçü olmaz ama bazı oyuncular senelerdir zaten biz bu takımın formasını taşıyamıyoruz diye bağırıyorlar, aynı şekilde bugünde önümüzdeki sezon değişmeyeceklerini gösterdiler. verilen paralara yazık gerçekten. takım forvet arıyor, hazırlık maçı ve mustafa oynuyor normal şartlarda ne beklersin? çıksın takır takır oynasın ben varım hoca oyuncu arama mesajı versin kulübeye ama 32 yaşındaki as oyuncu atibadaki konsantrasyon ve istek 26 yaşındaki yedek mustafada yok! kısacası halinden memnun kendimi geliştireyim,göstereyim 5.senemde formayı artık ben alıyım ilk 11de diye düşünen yok, sözleşme kapı gibi zaten... İsmailde pek farklı değil, Necip zaten istese bile en üst noktası bu. Bu 3lü boşuna kadrodalar senelerdir milyon eurolar alıyorlar.
kartalizmir 5 yıl önce
Hocam sen yıllardır bu pektemek necip cenk gönen leri izlemiyomusun da takımda tutup bi de hazırlık maçında şans veriyosun ? Bunların gönderilmesi için yönetime raporunu sun yoksa bu adamlar seni de kovdurur
oğuzç.kale 5 yıl önce
ya hoca ne eksiği rakiplerimiz önüne gelene sahayı dar ediyo sen kalmış oyuncuları gördüm diyosun.sendende umudum yok bu akşam anladım.ya arkadaş ya biz futboldan anlamıyoz.yada siz at gözlüklerinle bakıyosunuz.bu takımda mustafa cenk necip olcay ömer oynamaz yahu sen nasıl büyüksün.bi tane olumlu top yok bu akşam deli olacam cenk kaleci falan değil.ben daha iyi oynarım yemin ediyorum.ayıp ya...
KARAKARTAL 5 yıl önce
sayın hocam aklını başına al burası beşiktaş deneme yanılma yeri değil.kaldıki denediğin adamları 4senedir deniyorlar ve sende izlemişsindir zannederim onlar takıma hiçbir katkı vermedikleri gibi takır takır paralarını alıyorlar teknik direktörleri gönderiyorlar.bak hocamyapacağın iş çok basit YARAYA NEŞTERİ VURACAKSIN ama kararlı olacaksın 1-MUSTAFA PEKTEMEK İSMAİL SANTRAFOR CENK KALECİ CENK VE TOLGA PEDRO FRANCO ERSAN NECİP OLCAY bunları hemen acilen göndereceksin sakın ola yönetimin bizim evlatlarımız bizim çocuklarımız laflarına kulak verme acıma acınacak hale gelirsin 2-SANTRAFOR BİR DEĞİL İKİ TANE ALACAKSIN STOPER BİR DEĞİL İKİ TANE ALACAKSIN SOL AÇIK BİRTANE DAHA ALACAKSIN ÇOK İYİ KALECİ ALACAKSIN İKİ TANE ORTA SAHA ALACAKSIN YOKSA almıyorlarsa tası tarağı topla git .
Zihni 5 yıl önce
Bu hocadanda bu takimdan da hicbirsey olmaz arkadaslar simdiden soyleyim!
kompela 5 yıl önce
Kaleciler felaket.mustafa peksimet 3.ligde ancak oynar,ismail köyümünbaşı ise orda dahi oynayamaz..necip ve cenk beraberce osmanlıspora acil kiralık verilmeli olmadı hindistan süper liginde kendilerine acil takım bulunmalı hatta üste para verilip gönderilmeli..kalan diğer futbolculara da meşe odunundan sağlam bir sopayla iyi oynayana kadar gün aşırı sopa atılmalı..her birini her gece 3 civarı uykusundan zorla uyandırılıp 1000 kere "Beşiktaşta oynuyorum" dedirtmeli..yoksa işimiz zor vallahi..:)))
murat 5 yıl önce
hocam, futbolu çok iyi bildiğine inanıyorum ama bizler de iyi taraftarız. Pektemek,necip,franca,ersan,cenk,köybaşı,tolgayı acilen gönder ya da takımdan kes. bunların yıllardır hiçbir faydasını görmedik ve görmeyeceğimiz kesin. bunu bir hazırlık maçına bakarak söylemiyorum. sözümüze kulak ver...
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın