Eksik kalmak bizi yaraladı

Medel, Bayern Münih - Beşiktaş maçını değerlendirdi. Şilili orta saha oyuncusu 5-0'ın rövanşı için, "Çok zor ancak hiçbir şey imkansız değildir" dedi.

GÜNDEM 21.02.2018, 21:16 22.02.2018, 11:34 kartalbakışı.com
177

Şili basınına konuşan tecrübeli oyuncu, "Çok zor bir maçtı, kırmızı karttan önce çok iyi oynuyorduk. Ancak böylesine harika bir takım karşısında bir kişi eksik oynamak bizi çok yaraladı ve sonuçta 5 gol yedik" dedi.

Bayern Münih'te forma giyen vatandaşı Vidal'e karşı oynamasıyla ilgili de görüş bildiren Gary Medel, "Çocukluktan bu yana birbirimizi tanıyoruz. Onun nasıl büyük bir oyuncu olduğunu biliyoruz. Sahada ona karşı veya onunla birlikte oynamak büyük bir mutluluk" diye konuştu.

Beşiktaş taraftarının desteğinin az olmasının sonuçta bir etkisi olup olmadığı sorulan Medel, "Her zaman taraftarın desteği bizim için çok büyük bir şey. İnanılmaz bir taraftara sahibiz ve her zaman destek oluyorlar ancak bu 5 golle kaybetmemizin nedeni değil, büyük ölçüde kırmızı kart nedeniyle" diye yanıt verdi.

Medel tur şansları ile ilgili olarak, "Çok zor ancak hiçbir şey imkansız değildir. Bayern çok güçlü bir takım" ifadesni kullandı.

***

Kaynak: Ajansspor

Yorumlar (0)