Eboue'den Beşiktaş Açıklaması

Galatasaray'da kadro dışı kalan isimlerden biri olan Emmanuel Eboue, önemli açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 21.09.2014, 01:38
4944
Eboue'den Beşiktaş Açıklaması

Galatasaray'da kadro dışı kalan isimlerden biri olan Emmanuel Eboue, sarı-kırmızılı takımdaki durumu hakkında açıklamalarda bulundu.

A2 Takımı ile çalışmalarını sürdüren Eboue, Beyaz TV'ye yaptığı açıklamada ağladığını söyledi. 'Beşiktaş'tan teklif aldın mı?' sorusuna 'Hayır' cevabı veren Eboue, ayrıca 'taraftarlar, Melo'nun evine gittiği gibi benim evime gelmesini istemem' dedi.

İşte Emmanuel Eboue'nin açıklamaları..."

"ALLAH BİLİYOR"

"Tabii çok züngün hissediyorum. Evde çocuklarım var. İyiymişim gibi davranıyorum ama aslında iyi değilim. Galatasaray benim takımım. galatasaray'da 5 kupa kazandım, kendimi kötü hissetmem normal. Ben futbolcuyum. Benim işim futbol oynamak A2 Takımı'nda futbol oynuyorum. Neden bu hale düştüğümü Allah biliyor. O benim neden takıma döneceğimi biliyor."

"KADRO DIŞI KALINCA AĞLADIM"

"Bana kadro dışı olduklarımı söylediklerinde tabii ki ağladım. Çünkü bu benim işim. farzetki bir gazateci olarak seni arıyorlar ve bir daha röportaj yapmayacağını söylüyorlar... Tabii ki sen de ağlasın, bu normal..."

"VEYSEL'DEN SABRİ'DEN DAHA İYİYİM DİYEMEM..."

"Hayat bu, hayat böyle. Bugün tepedesin yarın aşağıda. Ben pozitif düşünüyorum. Taraftarlar beni biliyor. Benim kötü olmadığımı biliyorlar. Bu benim umrumda değil. Taraftar beni biliyor o yüzden Melo'ya gittikleri gibi evlerime gelmelerini istemem. Ben 'Veysel'den Sabri'den iyiyim' diyemem. Çünkü aynı işi yapıyoruz. Onların yeteneklerine saygım var, kendi yeteneklerime de... tek parça olammız lazım. ben oynarım, veysel oynar, Sabri oynar. Neden onlara karşı durayım?"

"PROBLEM PRANDELLI Mİ, BAŞKASI MI..."

"Bu benim problemim. Problem sadece ben ve Galatasaray değil. Size Prandelli mi, başkası mı, bunu anlatamam. Bu bizim özelimiz. Bunu kulüp içerisinde çözmeliyiz. Dışarıda çözemeyiz."

BEŞİKTAŞ İLE İLGİLİ AÇIKLAMA

"Beşiktaş'tan teklif almadım. Beşiktaş'a gider miyim? Bu büyük bir soru. Her şey Allah'a bağlı. Göreceğiz. Aklımda Galatasaray'dan ayrılmak yok. 1 yıl daha sözleşmem var. İşimi yapacağım, sonrasızını göreceğiz."

Yorumlar (8)
Bilo 6 yıl önce
Bize ne?
Baba Kartal 6 yıl önce
Bu haberin bizle ne alakasi var..(
Bu siteye Niye konur anlamadim.Amac belli
renkli kaybetti ya...
guner eser 6 yıl önce
ulan inonude dotune harrak kacmis gibi kivranan bir hic kurusunu taraftari tahrik eden dansoz kilikli neydigi belirsiz bir pisligin bizim sitemizde ne isi var cok sitimde bu kazmanin aciklamalari
Black-KARTAL 6 yıl önce
Güner eser kardesime helal olsun benim gibi düsünen binlerce besiktaslinin duygularina tercüman olmussun. Ayrica bir sorum da site yöneticilerine daha önce yapilan yorumlara begen tusuyla bengeni veya negatif puanlar veriliyordu onu neden kaldirdiniz acaba.böylece kimin yorumu nekadar begeni almis görünüyordu.
ahmet 6 yıl önce
banane la elin cinconundan ey allahım şu sitenin başındakilere akıl fikir ver
black eagle @ black see 6 yıl önce
editör , ne ayaksın gardaş ?
Yilmaz 6 yıl önce
Ya kardeşim böyle haberleri ne diye yayınlıyorsunuz. Saçma sapan renkli haberleriyle ne işimiz var ya!
ankyra 6 yıl önce
nedense aklıma birden siyah beyaz formalı bir danny ve bir gayse maçı geldi :)

ya bu arada bu tür haberleri lütfen yayınlamayın. siz bu tip haberleri takip ederek vakit harcamayın lütfen...