Dzeko için ilginç iddia!

Roma'nın istediği Talisca için Benfica'nın 35-40 milyon eurodan kapıyı açtığı öğrenildi.

GÜNDEM 16.05.2018, 11:09 17.05.2018, 16:00 kartalbakışı.com
1261

Satın alma opsiyonu elinde bulunan siyah-beyazlı yönetim Brezilyalı yıldızın bonservisini alıp Roma'ya satarak Boşnak forveti kiralık olarak istedi.

Beşiktaş'ın transferden sorumlu yöneticisi Umut Güner, Roma'da birtakım görüşmeler yaptı. Roma'nın Talisca'ya ilgilisi olduğu ve Brezilyalı yıldız için Benfica'ya teklif götürdüğü öğrenildi. Ancak Portekizli kulübü, genç sambacı için 35-40 milyon euro arasında bir fiyat talep etti. Dzeko için Roma ile görüşen Güner de İtalyanlara dikkat çekici bir teklifte bulundu.

Siyah-beyazlılar 21 milyon euroluk satış opsiyonuna sahip olmalarından dolayı Roma'ya "Eğer bize Dzeko'yu 1 yıllık kiralık olarak verirseniz Talisca'nın bonservisini alarak size 25 milyon euro karşılığında satabiliriz" önerisini yaptı. Sportif direktör Monchi, siyah-beyazlı idarecilere en kısa zamanda dönüş yapacağını belirtti. Dzeko'nun kiralanması yönünde teknik direktör di Francesco'nun kararına göre hareket edilecek.

AMK Gazete

Yorumlar (1)
karakartal 3 yıl önce
ya arkadaş şu kulüpte bir tane Allah rızası için akıllı adam yokmu hiçmi seyretmiyorsunuz be bilader edin dzeko elindeki negredonun aynı versiyonu bize çaktımı gol atacak adam lazım pas atacak santrafor değil yahu çıldırmamak elde değil sabır taşı olsa çatlar birader ne biçim transfer komitesi ne biçim scaut ekibi ne biçim yönetim hayret yani kardeşim bak saktar donekte bonservissiz iki adam var sizin o kafatasınızın içindeki nesne çalışmıyormu bernard duarte öteki facundo ferreya uğraşsanıza bunları almaya orda burda gezeceğinize iş yapın.tosiç gidiyor güzel satılmış ala hemen stopere şimdiden kirala mangalayı ey yönetim aklın yolu bir .rakibimiz olan takımlar bize transfer yapsa inanın sizin yaptıklarınızı yapar ortakmı çalışıyosunuz renklilerle.insanın aklına kötü kokular geliyor.yapacağınız iş belli negredo tosiç lens wagner atiba mustafa pektemek veli kavlak aras özbilir oğuzhan boyko vida takımı bunlardan kurtarmak ikinci iş bernard facundo ferreya mangala abubakar kiralık - sağ bek iki orta saha hatta mümkünse el freni q7 sat yerine bir sağ açık al transferi kapat işte yapacağın iş ne sağa sola yalpalıyorsun sevgili yönetim beceremiyorsanız çekin gidin kardeşim yeter ya edin cekoymuş ağır adam ağır bize koşan fırtına gibi santrafor lazım uyuma yönetim uyuma artık hata istemiyo taraftar yeternce hata yaptınız zaten ha bu arada burak olayınıda bırakın gündeme bile getirmeyin saygılar