Durgunluğunun nedeni belli oldu!

Beşiktaş'ın Gençlerbirliği'ne 2-1 mağlup olduğu maçta yedek kulübesinde keyifsiz bir görüntü çizen siyah-beyazlı takımın teknik direktörü Şenol Güneş'in durgunluğunun nedeni belli oldu.

GÜNDEM 14.10.2017, 17:37 15.10.2017, 14:25 kartalbakışı.com
12234

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş'in Gençlerbirliği maçındaki keyifsiz anları dikkati çekmişti. Deneyimli teknik adamın saha kenarındaki durgunluğunun sebebi ortaya çıktı.

Şenol Güneş'in maç öncesi grip olduğu ve kamp yapılan otelde ateşinin çıktığı ifade edildi.

Goalbien'in aktardığı habere göre tecrübeli çalıştırıcı Şenol Güneş, Gençlerbirliği mücadelesi için kamp yapılan otelde yüksek ateş nedeniyle kulüp doktoru tarafından tedavi gördü.

Yorumlar (3)
Gece Kartalı 3 yıl önce
Kabahat sende değil Oğuzhan seni kaptan yapan yönetim de sana sabreden hoca da ayrıca seni balon yapıp transfer eden renkli basında
3 yıl önce
Ah hocam Tamer Tuna kadar olamadın o bu günleri gördü gitti kurtuldu sen fedakarlık yaptın ihale sana kalacak marceloyu sattılar abaubakarı almadılar şimdide cenki pazarlıyorlar Beşiktaş'ın sorunu konsantrasyon eksikliği yoksa Beşiktaş'ı kimse yenemez yenerse de ancak Ali palabıyık gibi şerefli hakemler sayesinde ancak böyle yenerler. Hocam bazen gitmek gerekir sevsen bile. Başarıda herkes vardır ama başarısızlıkta hoca kovulur bilmezmisin. G.birliğine yenildik hepimiz üzgünüz ama 2 senedir bizi başarılara alıştırdın belki o yüzden biraz ağırımıza gitti hataların var ama olsun bizde kredin bitmez hocam
Tayfun mansız 3 yıl önce
Şenol güneşin 2 senedir şu kadrolarla yaptığını, aldığı başarıları alabilicek başka bir teknik adam olduğuna inanmıyorum. Yönetimin cenki ne kadara satarım oğuzhanı ne kadara satarım diye düşünüp hali hazırda oynayan adamın kafasını karıştıracağına biraz takımını sahiplenmeli fikret orman banka değil futbol takımı yönetiyor. Tabiki klübün gelirlerini artırmak için gerekli önlemler alınmalı ama bu şekilde yapılmaz. Takımın son maçtaki ruhsuz tavırlarının altında sadce bu sebep vardır.