Düğmeye Bastı! 5 Transfer Birden!

Yönetime, "5 transfer bekliyorum. Şartlar zor, sıkıntı çok, biliyorum. Ancak bu oyuncular kampa ne kadar çabuk gelirse o kadar Şampiyonlar Ligi şansımız artar" dedi. Yönetim düğmeye bastı.

GÜNDEM 01.07.2014, 04:00
Düğmeye Bastı! 5 Transfer Birden!

BEŞİKTAŞ'TA Almanya kampı başlarken teknik direktör Slaven Bilic,yönetime transfer mesajı verdi. Futbol Direktörü Önder Özen ile cumagünü bir araya gelip tüm sorunları çözen ve yönetimle de 5 transferkonusunda anlaşan Hırvat hoca, yönetime "Bu transferler ne kadar erkengelirse bizim için o kadar kıymetli" dedi. Yönetimle görüşen Bilic, bu detaya dikkat çekti. 

ŞARTLARI ANLIYORUM AMA!


"BiliyorsunuzAğustos ayında çok kritik 4 maç var ve biz başarılı olup ŞampiyonlarLigi'ne kalmak istiyoruz. Bunu başarmamız için de takviyelere çokihtiyacımız var. Şartlar biliyorum zor. Sıkıntılar da var. Bunu daanlıyorum. Ancak yöneticilerimiz transferler konusunda ne kadar aceleederse, ne kadar çabuk onları kampa yetiştirirse bizim için ŞampiyonlarLigi şansı artar. En çabuk şekilde oyuncuları buraya bekliyorum."

4 KRİTİK MAÇ AĞUSTOS'TAKartal,Avrupa maçlarına Almanya ve İngiltere kampı ile 7 özel maçlahazırlanacak. Kartal, Şampiyonlar Ligi 3. ön elemesinde 29-30 Temmuz'dailk, 5-6 Ağustos'ta ikinci maçlarını oynayacak. Rakibini elerse 19-20 ve26-27 Ağustos tarihlerinde 4. eleme turu maçlarını yapıp ŞampiyonlarLigi'ne kalmaya çalışacak. 4 yabancı ile kampa giden Kartal, takımıniskeleti olan 9 ve 10 numara için gün sayarken Bilic sabırsızlıkla butransferleri bekliyor.

Yorumlar (0)