Dorukhan için takas iddiası

Beşiktaş, hoca arayışlarını sonlandırdı ve gözünü transfere dikti. Önümüzdeki sezon iddialı bir kadro kurmak isteyen Kartal, bir yandan da genç oyuncularına gelen transfer teklifleri ile ilgileniyor. Özellikle İtalyan kulüplerinin Dorukhan Toköz'e olan ilgisi siyah beyazlıların iştahını kabartıyor.

GÜNDEM 11.06.2019, 10:30 15.06.2019, 07:35
2388

Beşiktaş yönetimi, bir yandan transfer çalışmalarını aralıksız sürdürürken, bir yandan da takımdaki genç yıldızlara gelen tekliflerle ilgileniyor.

Son dönemde siyah-beyazlıların yıldızı Dorukhan için İtalyan ekipleri büyük bir yarışın içine girdiler. Çizme'den gelen iddialara göre genç yıldızla en ciddi şekilde ilgilenen ekip Milan...

Ayrıca Inter ve Fiorentina'da ısrarla Dorukhan'ı istiyor. Beşiktaş'ın şimdiye kadar Dorukhan için sadece Frankfurt'tan teklif aldığı iddia edilirken, 8 milyon Euro civarındaki teklifin reddedildiği bildirildi.

İddiaların belki de en ilgi çekici olan Milan'ın, Dorukhan için Beşiktaş'a Hakan Çalhanoğlu ve artı para teklif edeceği iddiası oldu.

Radio CRC'de yer alan iddiaya göre orta sahaya 8 numara arayan Milan, pek çok talibi olan Dorukhan için Türk ekibini ikna etmek için kadroda düşünmediği Hakan'ı kullanacak.

Resmi teklif için İzlanda maçından sonra harekete geçileceği rakamın 2-3 gün içinde netleşeceği bildirildi.

Fotomaç

.

Yorumlar (4)
emrah toluk 13 ay önce
dorukhani en az 3 sene tutmaliyiz kesinlikle takimin dinamosu. her yerde o var. atibanin yukselisi acaba neden di? bir dusunun cevak dorukhan da yatir.
Sermet 13 ay önce
Doğru dürüst bir adam var onuda göndermeye kalkma yönetim
mehmet 13 ay önce
Takas hiç mantıklı değil. Umarım böyle bir hataya düşülmez.
Beşiktaşk 12 ay önce
Milano Beşiktaşa yılın kazığını atmanın peşinde... Ama Fikret başkan yemez.