DOLMABAHÇE’DE YOLLAR KAPALI OLACAK

İstanbul'da bugün yapılacak olan Fun Run Series koşusunun 2. etabı ve yarın oynanacak Beşiktaş - Bursaspor maçı için alınacak önlemler kapsamında trafiğe kapatılacak olan yollar duyuruldu.

GÜNDEM 10.04.2016, 08:43 10.04.2016, 08:43
693

 İstanbul Emniyet Müdürlüğü, “Fun Run Series” koşusunun Üsküdar’da gerçekleştirilecek 2. etabı ve Spor Toto Süper Lig’de Beşiktaş ile Bursaspor arasında oynanacak maç için alınacak önlemler kapsamında trafiğe kapatılacak olan yolları duyurdu.

Bugün 09.00–11.00 saatleri arasında gerçekleştirilecek olan ‘Fun Run Series’ Koşusunun 2. etabı nedeniyle 06.00’dan etkinlik bitimine kadar araç trafiğine kapatılacak yollar ve alternatif güzergahlar şöyle;
– Üsküdar Harem Sahil Yolu istikameti – Üsküdar Evlendirme Dairesi önü,
– Harem istikameti Harem Otogarı önündeki göbekten geriye yönelen yarış başlangıç noktası,
– Aynı şekilde 2. turun koşulması ile yarış başlangıç noktası olan Üsküdar Evlendirme Dairesi önü.
ALTERNATİF GÜZERGAHLAR:
– D-100 Kuzey yoldan gelen trafik akımı Harem Otogarında U dönüşü yaparak Güney istikametine,
– Selimiye 1. Ordu Komutanlığı önündeki trafik ışıklarından sırasıyla Burhan Felek Caddesini takiben Tıbbiye Caddesi Deniz Otel önü trafik ışıklarından Şahap Gürler Caddesi, Dr. Eyüp Aksoy Caddesi Karacaahmet Mezarlığı önünden Halk Caddesi, Hâkimiyet-i Milliye Caddesi son olarak Üsküdar Meydana yönlendirilecektir.
– Üsküdar Meydanından Harem istikametine giden trafik akımı da yukarıda belirtilen güzergahlara yönlendirilecek.
YARIN DA DOLMABAHÇE’DE YOLLAR KAPALI OLACAK
İstanbul Emniyet Müdürlüğü, stadyumlarda alınan ek tedbirler çerçevesinde Vodafone Arena’da oynanacak Beşiktaş – Bursaspor maçının oynanacak 11 Nisan 2016 tarihinde trafiğe kapatılacak olan yollar ve alternatif güzergahları belirledi.
Yapılan açıklamaya göre;
– Dolmabahçe Caddesi Akaretler Kavşağından Kadırgalar alt ışıklara kadar trafiğe kapatılacak, trafik akımı Akaretler Kavşağından Dolmabahçe istikametine verilmeyerek Süleyman Seba Caddesinden Bayıldım Caddesi stadyum arkasına yönlendirilecektir.
– Kadırgalar Caddesi Bayıldım Caddesine kadar trafiğe kapatılacak, Kadırgalar Caddesi girişine Meclisi Mebusan Caddesinden gelen trafik akımı stadyum arkasına verilmeyerek Beşiktaş istikametine yönlendirilecektir.
Yorumlar (0)