Devler Ligi öpücüğü

Takım zirvede, yıldızlar formda, yeni stat bitmeden taraftar kombineleri bitirdi... Özetle, Beşiktaş’ta havalar belki de hiç olmadığı kadar güzel. Mutluluğun son fotoğrafı dün Ümraniye’de çekildi. Başkan Fikret Orman, Avrupa sahnesine çıkmak için zorunlu olan ‘borçsuzluk kağıdını’, futbolcular, Maliye ve ilişkili kulüplerle bizzat görüşerek alan sağ kolu Ahmet Nur Çebi’yi böyle tebrik etti.

GÜNDEM 01.04.2016, 07:07 01.04.2016, 07:08
506

 Bir yandan yeni stadına geçmek için gün sayan, bir yandan da lider girdiği son 8 haftayı şampiyon bitirmenin planlarını yapan Beşiktaş’ta hem saha içinde hem de dışında her şey tıkır tıkır işliyor. Buna son örnek geçtiğimiz günlerde yaşandı. Siyah- Beyazlılar, Avrupa sahnesinde yer alabilmek için UEFA’nın şart koştuğu ‘borçsuzluk kağıdı’ sorununu da tereyağından kıl çeker gibi halletti. Bu operasyonda başrolü ikinci başkan Ahmet Nur Çebi oynadı.

UEFA'YA TESLİM EDİLDİ

Önce futbolcular, ardından transfer ilişkisi kurulan kulüpler ve son olarak da maliye bakanlığı ile görüşen Çebi, gerekli imzaları alıp UEFA’ya teslim etti. Bu gelişme Beşiktaş Yönetimi’ne çok rahat bir nefes aldırdı. Dünkü antrenmanı beraber izleyen Başkan Orman ile Çebi’nin gündeminde de bu sıcak gelişmeler vardı. İkili arasında sık sık kahkahalarla bölünen sohbet dikkat çekti. O anlarda Orman, Çebi’ye sarılıp, “Tebrikler büyük iş yaptın” diyerek kutlarken, o anlar objektiflere böyle yansıdı.
Yorumlar (0)