Dev Marka Sponsor Oldu

Yeni sponsorluk anlaşması

"Kulübümüzün son 2 yıldır yapmış olduğu sponsorluk ve reklam anlaşmalarına bir yenisi daha eklendi. Dünyanın en büyük alkolsüz içecek şirketi Coca Cola ile, çeşitli reklam kullanım hakları konusunda 3 yıllık anlaşmaya varıldı. Buna göre kulübümüzün Resmi İçecek Sponsoru olan Coca Cola, Futbol A Takımımız’ın şortu da dahil olmak üzere çeşitli reklam haklarına sahip olacak. Bunun yanı sıra anlaşma süresi boyunca; Coca Cola markası ile ortak ürün çalışmaları yapılacak."

bjk.com.tr
Güncelleme Tarihi: 18 Eylül 2015, 15:14
YORUM EKLE
YORUMLAR
Muhahaha
Muhahaha - 3 yıl Önce

Coca-Cola'nın son çırpınışları, durmak yok, boykota devam :)))

Thor
Thor - 3 yıl Önce

İçinde alkol, domuz parçacıkları, tarım ilaçları, kanser yapıcı keratin ve yüksek dozda karbondioksit bulunduğundan Belçika ve Hindistan'da yasaklanmış, Mısır Üniversitesi tarafından sağlıksız bulunmuş, bazı Müslüman coğrafyalarında hakkında caiz değil fetvası verilmiş bir içecektir, ayrıca haşa "Muhammed ve Mekke Yok" yazısı, Alo Diabo (Şeytan) yazısı, Deccal ve kokain subliminal mesajlarını içinde barındırır, eşcinsel eylemlerine de destek olarak Lucifer'in gökkuşağı sembolüyle ürün piyasaya süren bu firmanın cirosu İsrail Ordusu'na gitmektedir, bu firma aynı zamanda dünya haritasından Türkiye'yi silmiştir, Ceosu gizli Yahudi'dir.

Hasan
Hasan - 3 yıl Önce

Kimsenin sponsor bulamadığı şu dönemde bize bunca sponsor bulduğun için teşekkürler çapsız (!) yönetim...

Fatih
Fatih - 3 yıl Önce

COCA-COLA, DÜNYA HARİTASI'NDAN TÜRKİYE'Yİ SİLDİ, bu kadar bariz Türk düşmanı bir firmanın ürününü alan saftır, cahildir, ahmaktır, Idiocracy filmindeki idiotlar gibi yakında tarım arazilerinin kola ile sulanınca ürün vereceğini sanmaya yakındır.

Hikmet
Hikmet - 3 yıl Önce

Yanlış kulübe sponsor olduklarını anlayacaklar, Coca-Cola'nın kirli çamaşırlarını bu duyarlı taraftar daha fazla anlatır, sponsor olun da bak nasıl anlatıyoruz millete, Beşiktaş bahanesiyle.

Thor
Thor - 3 yıl Önce

İçinde alkol, domuz parçacıkları, tarım ilaçları, kanser yapıcı keratin ve yüksek dozda karbondioksit bulunduğundan Belçika ve Hindistan'da yasaklanmış, Mısır Üniversitesi tarafından sağlıksız bulunmuş, hakkında caiz değil fetvası verilmiş bir içecektir, ayrıca haşa "Muhammed ve Mekke Yok" yazısı, Alo Diabo (Şeytan) yazısı, Deccal ve kokain subliminal mesajlarını içinde barındırır, Lucifer (Şeytan) gökkuşağı sembolünü destekleyen, dünya haritasından Türkiye'yi silen bir firmadır, boykota devam.

BJK
BJK - 3 yıl Önce

kaç para vereçekler????

alpay
alpay - 3 yıl Önce

belcikada cola yasak!?!?! bunu sana anlatan kim ise bence muhabetti direk kes, seni fena kafaya almis. inanmiyorsan bence bu sayfaya gir bi bak (https://www.cocacolabelgium.be/nl). selamlar

Thor
Thor @alpay - 3 yıl Önce

Yanlış söylemişim, Coca-Cola'ları toplattılar diyecektim, bizde de 3 kat keratin maddesi ortaya çıkarıldığında 1 kata düşürdük diye açıklama yaptı Coca-Cola.