Derbi sonrası, Beşiktaşlı yöneticiden açıklama!

Beşiktaş Yönetim Kurulu Üyesi Metin Albayrak, Fenerbahçe derbisinin ardından NTV Spor'a konuştu. Albayrak, yönetim olarak futbolculara güvenlerinin tam olduğunu söyledi.

GÜNDEM 01.03.2016, 20:05 01.03.2016, 20:07
2246

 Önlerinde oynayacakları 12 maç daha olduğunu hatırlatan Metin Albayrak, "Derbiyi kazanmış olsaydık da lig sona ermeyecekti. Şampiyonluğumuzu ilan etmeyecektik. Tabi ki 3 puan önemli bir moral sağlayacaktı. Ancak derbi geride kaldı. Önümüzde 12 maç var. Tüm maçlarımızı kazanmamız halinde rakiplerimizin durumuna bakmadan şampiyon olacağız. Futbolcularımız da bu avantajın farkında. Takımımıza güveniyoruz" dedi.

"ŞANS BİZİM YANIMIZDA DEĞİLDİ"
Derbide şans faktörünün etkili olduğuna vurgu yapan Metin Albayrak, "Maçın başında Fenerbahçe'nin ilk şutu gol oldu. Biz daha net pozisyonlara girmemize rağmen skoru bulmadık. Her şeye rağmen son dakikalarda Cenk ve Gomez ile iki net fırsat yakaldık. Ancak şans bizim yanımızda değildi" ifadelerini kullandı.


NTVSPOR
Yorumlar (3)
O. Erhan Keskin 5 yıl önce
Sizin gibi yönetici olmaz olsun! Beceriksiz korkaklar! Rasim Ozan Kütahyalı kadar olamadınız be! Ahmet Çakar kadar da olamadınız.
darkeagle 5 yıl önce
ya insan birazcık utanır sıkılır sokakta ki çocuğa sorsan oda söyler bu lafları Beşiktaş yönetimi bu kadar basiretsiz olabilir mi takımı ince ince doğradılar hiç mi için yanmadı için cıız etmedi. büyük başkan seba ya küfür edilirken nasıl rahat rahat oturabildiniz o trübünde hiç mi utanmıyosunuz Allah aşkına ayıptır günahtır ihanettir bu beşiktaşa
Tekin 5 yıl önce
Orman ve yonetim,bir daha donmemek uzere istifa!