Denizli, Beşiktaş'a hazırlanıyor

Beşiktaş’ta teknik direktörlük için adı gündeme gelen son isim Mustafa Denizli oldu. Deneyimli hoca, eski futbolcular İbrahim Üzülmez ve Zafer Öğer ile durum değerlendirmesi de yaptı.

Denizli, Beşiktaş'a hazırlanıyor

Be­şik­taş'ta tek­nik di­rek­tör ara­yış­la­rı hız ka­zan­dı.

 

Yer­li ve ya­ban­cı pek çok önem­li ho­ca Si­yah-Be­yaz­lı yö­ne­ti­me öne­ri­lir­ken, yur­ti­çin­de ön pla­na çı­kan son isim Mus­ta­fa De­niz­li ol­du.

 

ORMAN İLE FİKİR ALIŞVERİŞİ

 

Denizli’nin Be­şik­taş'ın es­ki oyun­cu­la­rın­dan İb­ra­him Üzül­mez ve Za­fer Öğer ile du­rum değerlendirmesi yaptığı kay­de­dil­di. Defans ve or­ta sa­ha­ya birkaç tak­vi­ye ile kad­ro­nun bü­yük öl­çü­de ko­run­ma­sı­nın doğ­ru ola­ca­ğı    fi­krine va­rıl­dı­. De­niz­li­, baş­kan Fik­ret Or­man'ın su­na­ca­ğı şart­la­ra gö­re ka­rar ve­re­ce­k. Tec­rü­be­li  ho­ca­, Üm­ra­ni­ye'de ekibi dışında isim istemiyor. Or­man ile De­niz­li fi­kir alışve­ri­şi de yaptı.

YORUM EKLE
YORUMLAR
eagle63
eagle63 - 4 yıl Önce

demekki yedek kulübesinde uyuyan topçu ve teknik direktör göreceğiz (gelirse)

Sergün
Sergün - 4 yıl Önce

Tek sezonluk anlaşma yapar ve sezon sonunda Çeşme,ye bir otel daha diker..Hocalığını sorarsanız Eski para ile kertili kuruş yapmaz..

Recep
Recep - 4 yıl Önce

Bu zayif kadroyla calismak istemez. Yildiz ve kaliteli oyuncu ister. Ormanda herzamanki gibi kaliteli oyuncu alamiyacagi icin ANLASMA OLMAAAZ!

Ersin
Ersin - 4 yıl Önce

Mustafa Denizli çakaldır. Transfer bütçesi olmayan takıma gelmez. Zaten son geldiğinde ikinci sezon takımdan bir cacık olmayacağını anladığında hemen kaçmak istemişti. Adam yayıncı kuruluşta yattığı yerden para alıyo. Yaşı da kemale ermiş. Dertsiz başına niye dert alsın...Bize gelecek adam Şenol Güneş...

eses eses
eses eses - 4 yıl Önce

la arkadas kaliteli oyuncu dediginiz nasil bisey sosa dembaba tore frei bunlar kalitesizmi sadece bunlarin basina bi abi lazim

Davut
Davut - 4 yıl Önce

Es es heralde tanimiyorsun gardas. Kaliteli yildiz yani Guti,Quaresma,ernst, ya da Carew gibi oyuncular canim. 1 milyonluk adamlar degil!

erhan
erhan - 4 yıl Önce

arkadaşlar boşuna kafa yoruyosunuz biliçle devam etmekten başka şansları yok transfer yapamayacaklar uefa şartları belli kimse gelmez bu takımın başına oyüzden biliçle arayı iyi tutup yola devam edecekler cinconu yenerlerse zaten konuşmaya gerek yok herşey unutulur merak etmeyin...

Erol
Erol - 4 yıl Önce

Bir Besiktasli olarak Cimbomu yenip bari biraz moral kazanalim istiyoruz fakat kadromuzun moral,motivasyon ve gucu yetmez biir, ikincisi gs' li hakem bize orada nefes aldirmaz kirmuzi kart ve penalti bile aleyhimize verir,melo bizim futbolculari bir dovmedigi kalir ve hakemde oyle bakar! Bu nedenlerle umit yok!