Denizli, Beşiktaş'a hazırlanıyor

Beşiktaş’ta teknik direktörlük için adı gündeme gelen son isim Mustafa Denizli oldu. Deneyimli hoca, eski futbolcular İbrahim Üzülmez ve Zafer Öğer ile durum değerlendirmesi de yaptı.

GÜNDEM 22.05.2015, 03:08
Denizli, Beşiktaş'a hazırlanıyor

Be­şik­taş'ta tek­nik di­rek­tör ara­yış­la­rı hız ka­zan­dı.

 

Yer­li ve ya­ban­cı pek çok önem­li ho­ca Si­yah-Be­yaz­lı yö­ne­ti­me öne­ri­lir­ken, yur­ti­çin­de ön pla­na çı­kan son isim Mus­ta­fa De­niz­li ol­du.

 

ORMAN İLE FİKİR ALIŞVERİŞİ

 

Denizli’nin Be­şik­taş'ın es­ki oyun­cu­la­rın­dan İb­ra­him Üzül­mez ve Za­fer Öğer ile du­rum değerlendirmesi yaptığı kay­de­dil­di. Defans ve or­ta sa­ha­ya birkaç tak­vi­ye ile kad­ro­nun bü­yük öl­çü­de ko­run­ma­sı­nın doğ­ru ola­ca­ğı    fi­krine va­rıl­dı­. De­niz­li­, baş­kan Fik­ret Or­man'ın su­na­ca­ğı şart­la­ra gö­re ka­rar ve­re­ce­k. Tec­rü­be­li  ho­ca­, Üm­ra­ni­ye'de ekibi dışında isim istemiyor. Or­man ile De­niz­li fi­kir alışve­ri­şi de yaptı.

Yorumlar (11)
eagle63 5 yıl önce
demekki yedek kulübesinde uyuyan topçu ve teknik direktör göreceğiz (gelirse)
Sergün 5 yıl önce
Tek sezonluk anlaşma yapar ve sezon sonunda Çeşme,ye bir otel daha diker..Hocalığını sorarsanız Eski para ile kertili kuruş yapmaz..
Recep 5 yıl önce
Bu zayif kadroyla calismak istemez. Yildiz ve kaliteli oyuncu ister. Ormanda herzamanki gibi kaliteli oyuncu alamiyacagi icin ANLASMA OLMAAAZ!
Ersin 5 yıl önce
Mustafa Denizli çakaldır. Transfer bütçesi olmayan takıma gelmez. Zaten son geldiğinde ikinci sezon takımdan bir cacık olmayacağını anladığında hemen kaçmak istemişti. Adam yayıncı kuruluşta yattığı yerden para alıyo. Yaşı da kemale ermiş. Dertsiz başına niye dert alsın...Bize gelecek adam Şenol Güneş...
eses eses 5 yıl önce
la arkadas kaliteli oyuncu dediginiz nasil bisey sosa dembaba tore frei bunlar kalitesizmi sadece bunlarin basina bi abi lazim
Davut 5 yıl önce
Es es heralde tanimiyorsun gardas. Kaliteli yildiz yani Guti,Quaresma,ernst, ya da Carew gibi oyuncular canim. 1 milyonluk adamlar degil!
erhan 5 yıl önce
arkadaşlar boşuna kafa yoruyosunuz biliçle devam etmekten başka şansları yok transfer yapamayacaklar uefa şartları belli kimse gelmez bu takımın başına oyüzden biliçle arayı iyi tutup yola devam edecekler cinconu yenerlerse zaten konuşmaya gerek yok herşey unutulur merak etmeyin...
Erol 5 yıl önce
Bir Besiktasli olarak Cimbomu yenip bari biraz moral kazanalim istiyoruz fakat kadromuzun moral,motivasyon ve gucu yetmez biir, ikincisi gs' li hakem bize orada nefes aldirmaz kirmuzi kart ve penalti bile aleyhimize verir,melo bizim futbolculari bir dovmedigi kalir ve hakemde oyle bakar! Bu nedenlerle umit yok!
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın