Demirören Beşiktaş'ın başkanı değil

Fenerbahçe asbaşkanı Mahmut Uslu kaybedilen Beşiktaş maçının ardından adeta esti, gürledi. Hakem Halis Özkahya'nın maçı katlettiğini belirten Uslu, "Bundan sonra konuşacağız, Susmayacağız. Meydanı boş buldular herhalde. Hakem Demirören'i hala Beşiktaş'ın başkanı zannediyor herhalde..." diye konuştu.

Demirören Beşiktaş'ın başkanı değil

 Fenerbahçe asbaşkanı Mahmut Uslu maç sonu zehirzemberek açıklamalarda bulundu. 

Hakem Halis Özkahya'nın maçı katlettiğini belirten Uslu şunları söyledi:

"Ya Beşiktaş'ın başkanı ya Galatasaray'ın hocası konuşuyor"

Biz hakemler hakkında hiç konuşmadık. Ya Beşiktaş'ın başkanı konuşuyor, ya Galatasaray'ın teknik direktörü konuşuyor. Demek ki meydanı boş buldular. 2-2'den sonra herhalde hakemin kafası çizgide kaldı. (Volkan Şen'in Van Persie'nin golüyle sonuçlanan pozisyonu)

"Bunlar hata değil, adeta doğradı"

Ersan'ın kesinlikle kırmızı kart görmesi gereken birkaç pozisyon vardı. Özellikle Volkan Şen'e yapılan faul... Ama bunlar hata değil. Bizi adeta doğradılar. 

Markovic'e sarı kart göstermesi lazım. Adam faul bile vermiyor. Nani'ye ise daha maçın başında sarı kart... 
"Demirören kimin başkanı?"

Yıldırım Demirören Beşiktaş'ın başkanı değil, Federasyon başkanı. Bir takımın bu kadar hakkı yenilir mi? Günah değil mi? Gördüğünü çalacaksın... Top çizgiden yüzde 100 gol... Sen buna neden kafayı takıyorsun? 

Bunun gibi 5 pozisyon daha var. Son golde Gomez benim stoperimi çekiyor, faul var. 

"Bilic sözlerine dikkat etsin"

Bütün kamuoyuna söylüyorum, biz bundan sonra konuşacağız. O Bilic efendi de son açıklamalarına dikkat etsin (hakemler Fenerbahçe'yi tutuyor açıklamasına istinaden)

Geçen hafta Bursa maçında da penaltımı vermediler. Ben Beşiktaş'ı tebrik de ettim. 5-2'de kazanabilirlerdi, 3-2 bitti. Van Persie'nin oynayıp oynamadığını antrenöre sorun... Ben onlara girmem. Ama son 20 dakika doğradılar. Böyle doğranır mı? Açık açık...
Güncelleme Tarihi: 27 Eylül 2015, 22:18
YORUM EKLE
YORUMLAR
...
... - 4 yıl Önce

Gülüp gecin dostlar.

cahil
cahil - 4 yıl Önce

Allah kimseyi cahil etmesin 1 tane cahille ugraşacagına git 1000 tane akıllıyla ugraş daha kolay olur biri bu adama parayla saadet olmayacagını anlatsın dökülmüş avrupalıları aldın paraları savurdun şimdide aglıyon

şeyhmus
şeyhmus - 4 yıl Önce

ulan ahlaksız mahmut gerçekten sizler ahlaksızsınız dışarıdan topu çeviryorsunuz gol atıyorsunuz aynı pozisyonda senin 15 milyonluk adamın 2 sefer es geçti topa ama mario birseferde gol yaptı herhalde bu sizlerin sonçırpışınız çatlasanda patlasanda bu sene kartalım şampiyon olacak

maktas
maktas - 4 yıl Önce

keşke fenerbahçeyi yenmeseydik ayıp oldu adamlar yıldız futbolcular aldı öok para harcadılar hep galip gelmeleri lazım öbürleri çünki takım değiller..

Asi kartal
Asi kartal - 4 yıl Önce

Mahmutcummmm acidimi canım? Yok eğer acimadiysa m erzifona git :))) 4 ayaklı sevgililerin seni bekliyor onlarla hallesirsin artik

Cabbar
Cabbar - 4 yıl Önce

Mahmut az 2 dk adam ol.Laflarına dikkat et!!Karşında 2.lig takımı yok.Yıllardır hırsızlık yapıyorsunuz halen dikleniyorsunuz..Ahlaksızlık kişiliğiniz olmuş halen etrafa salyalarınızı atıyorsunuz.Burası Beşiktaş Alayına Gider!!!!