Demirören Beşiktaş'ın başkanı değil

Fenerbahçe asbaşkanı Mahmut Uslu kaybedilen Beşiktaş maçının ardından adeta esti, gürledi. Hakem Halis Özkahya'nın maçı katlettiğini belirten Uslu, "Bundan sonra konuşacağız, Susmayacağız. Meydanı boş buldular herhalde. Hakem Demirören'i hala Beşiktaş'ın başkanı zannediyor herhalde..." diye konuştu.

GÜNDEM 27.09.2015, 22:17 27.09.2015, 22:18
405
Demirören Beşiktaş'ın başkanı değil

 Fenerbahçe asbaşkanı Mahmut Uslu maç sonu zehirzemberek açıklamalarda bulundu. 

Hakem Halis Özkahya'nın maçı katlettiğini belirten Uslu şunları söyledi:

"Ya Beşiktaş'ın başkanı ya Galatasaray'ın hocası konuşuyor"

Biz hakemler hakkında hiç konuşmadık. Ya Beşiktaş'ın başkanı konuşuyor, ya Galatasaray'ın teknik direktörü konuşuyor. Demek ki meydanı boş buldular. 2-2'den sonra herhalde hakemin kafası çizgide kaldı. (Volkan Şen'in Van Persie'nin golüyle sonuçlanan pozisyonu)

"Bunlar hata değil, adeta doğradı"

Ersan'ın kesinlikle kırmızı kart görmesi gereken birkaç pozisyon vardı. Özellikle Volkan Şen'e yapılan faul... Ama bunlar hata değil. Bizi adeta doğradılar. 

Markovic'e sarı kart göstermesi lazım. Adam faul bile vermiyor. Nani'ye ise daha maçın başında sarı kart... 
"Demirören kimin başkanı?"

Yıldırım Demirören Beşiktaş'ın başkanı değil, Federasyon başkanı. Bir takımın bu kadar hakkı yenilir mi? Günah değil mi? Gördüğünü çalacaksın... Top çizgiden yüzde 100 gol... Sen buna neden kafayı takıyorsun? 

Bunun gibi 5 pozisyon daha var. Son golde Gomez benim stoperimi çekiyor, faul var. 

"Bilic sözlerine dikkat etsin"

Bütün kamuoyuna söylüyorum, biz bundan sonra konuşacağız. O Bilic efendi de son açıklamalarına dikkat etsin (hakemler Fenerbahçe'yi tutuyor açıklamasına istinaden)

Geçen hafta Bursa maçında da penaltımı vermediler. Ben Beşiktaş'ı tebrik de ettim. 5-2'de kazanabilirlerdi, 3-2 bitti. Van Persie'nin oynayıp oynamadığını antrenöre sorun... Ben onlara girmem. Ama son 20 dakika doğradılar. Böyle doğranır mı? Açık açık...
Yorumlar (6)
... 5 yıl önce
Gülüp gecin dostlar.
cahil 5 yıl önce
Allah kimseyi cahil etmesin 1 tane cahille ugraşacagına git 1000 tane akıllıyla ugraş daha kolay olur biri bu adama parayla saadet olmayacagını anlatsın dökülmüş avrupalıları aldın paraları savurdun şimdide aglıyon
şeyhmus 5 yıl önce
ulan ahlaksız mahmut gerçekten sizler ahlaksızsınız dışarıdan topu çeviryorsunuz gol atıyorsunuz aynı pozisyonda senin 15 milyonluk adamın 2 sefer es geçti topa ama mario birseferde gol yaptı herhalde bu sizlerin sonçırpışınız çatlasanda patlasanda bu sene kartalım şampiyon olacak
maktas 5 yıl önce
keşke fenerbahçeyi yenmeseydik ayıp oldu adamlar yıldız futbolcular aldı öok para harcadılar hep galip gelmeleri lazım öbürleri çünki takım değiller..
Asi kartal 5 yıl önce
Mahmutcummmm acidimi canım? Yok eğer acimadiysa m erzifona git :))) 4 ayaklı sevgililerin seni bekliyor onlarla hallesirsin artik
Cabbar 5 yıl önce
Mahmut az 2 dk adam ol.Laflarına dikkat et!!Karşında 2.lig takımı yok.Yıllardır hırsızlık yapıyorsunuz halen dikleniyorsunuz..Ahlaksızlık kişiliğiniz olmuş halen etrafa salyalarınızı atıyorsunuz.Burası Beşiktaş Alayına Gider!!!!