Demba Ba yeniden ameliyat olacak!

Beşiktaş’ın kiralık olarak sözleşme yenilemeyi düşündüğü Senegalli forvet, 22 Haziran’da Fransa’da yeniden ameliyat masasına yatacak

GÜNDEM 08.06.2017, 01:55 08.06.2017, 10:26
1406

Beşiktaş'ın bonservis sorununu çözmesi durumunda tekrar sözleşme imzalamayı düşündüğü golcüsü Demba Ba, kırılan ayağından küçük bir operasyon geçirecek. Son maçta ağrıları yüzünden kadroya giremeyen Demba Ba'nın, Fransa'da kontrolden geçtiği ve ağrı olan bölgeye operasyon yapılmasına karar verildiği belirtildi. 22 Haziran'da yapılacak operasyonun çok kısa süreceği ve Senegalli golcünün 1 hafta ile 10 gün arasındaki bir tedavi sürecinden sonra tamamen iyileşeceği öğrenildi. Golcü futbolcunun operasyonu tatile denk geldiği için futbol oynamasına ve transferinin gerçekleşmesi halinde sezon başı çalışmalarına katılmasına etki etmeyeceği gelen bilgiler arasında.

***

TATİLE DENK GETİRDİ
Demba Ba'nın, Beşiktaş'a dönüp dönmeyeceği ise kendisinin ve kulübü Shenhua'nın tutumuna göre şekillenecek. Tecrübeli forvet bonservisini bedavaya alması veya kiralık olarak bir sezon daha Beşiktaş'ta oynamayı kulübüne kabul ettirmesi halinde, önümüzdeki sezonda da siyahbeyazlı formayı giymeye devam edecek.

***

Kaynak: Fotomaç

Yorumlar (0)