Demba Ba ve Töre'ye sert sözler

Beşiktaş'ın önemli isimleri Demba Ba ve Gökhan Töre'ye sert eleştiriler geldi.

GÜNDEM 12.05.2015, 16:44
2618
Demba Ba ve Töre'ye sert sözler

A Spor’da Serkan Korkmaz’ın sunumu ile ekranlara gelen 90’a programında Hıncal Uluç, Güven Taner ve Kemal Belgin futbol gündemine dair önemli konuları yorumladı.

Güven Taner ve Hıncal Uluç, Beşiktaş’ın Gaziantepspor karşısında yaşadığı puan kaybının ardından faturayı iki futbolcuya çıkarttı. Uluç; "Demba Ba Beşiktaş'ı eksik oynattırıyor. Basın onu çok şişiriyor"dedi. Güven Taner ise Gökhan Töre'nin abartıldığına vurgu yaptı. 

GÜVEN TANER: BEŞİKTAŞ HÜCUMDA ÇOK YAVAŞ

Gökhan, Sosa solda Olcay, önlerinde  Demba Ba baktığınız zaman büyük bir hücum gücü değil mi? Ama gol yok. Trabzonspor maçının istatistiklerine bakın  Beşiktaş’ın10 gol pozisyonu yazıyor istatistikler, Gaziantep maçına bakın 10 gol pozisyonu yazıyor. 20 gol pozisyonunda 3 gol atmış Beşiktaş. Bunun sorgulanması gerekir. Bana göre hücumdaki yavaşlıktan kaynaklanıyor. 

HINCAL ULUÇ : DEMBA BA BEŞİKTAŞ’I EKSİK OYNATIYOR

Bana göre Demba Ba’yı şişiren medyadan kaynaklanıyor. Demba Ba Beşiktaş’ı eksik oynatıyor. Demba Ba bitik. Şöyle bir topa vuruyor beleş bir topa ‘İşte Demba Ba geldi’ diye başlıklar… Türk spor basını bilinçli olarak Demba Ba’yı şişiriyor ki Demba Ba’yla oynasın Beşiktaş. 

GÜVEN TANER: GÖKHAN TÖRE ÇOK ABARTILIYOR

Gökhan Töre acayip şişiriliyor. Çünkü Gökhan Töre Demba Ba’nın verimsizliğinin nedenlerinde de biri. Çünkü top Gökhan Töre’den çıkmıyor. Topu kendinde beklettiği zaman Gökhan hareketli gözüküyor ama Beşiktaş takımı duruyor, top beklerken. 

Gökhan Töre’de gerçekten iyi meziyetler var ama günün futbolunda bu meziyetlerin iş yapması için çabukluk gerekiyor. Toptan çabuk ayrılsa, işte o zaman Avrupa onu ister. Yoksa ‘28 milyona satarız’ diye bir yöneticinin demeci oldu,  8 milyona satsınlar, 8’de ben vereceğim.

Yorumlar (18)
CastieL 5 yıl önce
Adamlar haklılar
hkn 5 yıl önce
tek teselli Beşiktaş ekonomik dertler bitmiyor.İnternettn araştırdımişte yeni Türkiye:rakamlar berbat. . Halkın rakamları hele. halk çöktü ekonomik olarak. . İcra ve borca battık. . 2001 yılında işsizlik oranı 8. 4 iken bugün yüzde 11. 3 e çıktı. Şuanda OECD ülkeleri içinde genç işsiz oranında en kötü ülke olduk. . . Piyasada ve cepte nakit kalmadı alım gücü bitti. 2002 de asgari ücret 225 mio, çeyrek altın 22 mio idi. 10 çeyrek alınıyordu . şimdi , 949 lira ile 6 çeyrek altın alamıyorsun. satışı 167 lira. . O dönemlerde kredi ve kredi kartı ihtiyacı yoktu. . 2002 yılında 6 milyar tl olan halkın toplam kredi kartı ve tüketici kredisi borcu şuanda 330 milyarı aştı. borç tam 53 kat arttı. (Konut ve araç kredisinden bağımsız). 2002 yılında 8 milyon olan icra sayısı şuanda 22 milyonu buldu. . Nüfus artışı ne kadar peki?. . 2004 te 3400. 000 olan esnaf sayısı şuanda . 2900. 000 lerde onlar artık işsiz veya işçi. . . . Kişi başı milli gelir tam 7 senedir yerinde sayıyor. .
hasan 5 yıl önce
@hkn siz konuşursunuz ama biz icraate bakarız. halkın refah seviyesindeki yükselmeye bakarız. kim ne derse desin akparti tarafsız en iyisi, bunu herkes biliyor.
rıfat 5 yıl önce
burada siyaset olmaz ama hkn yazmış açıkça bilinen rakamlar.yıllardır sayıştay hükümeti denetleyemiyor,haala akp en iyisi bu at gözlüklü bakış,daha bizi nerelere götürecek bakalım..ülkemde önemli meydanlara çıkılamıyor,koca adliye binaları yetmiyor icra dosyaları için dışarıdan binalar kiralanıyor,kimsenin yüzü gülmüyor,eskiden akşamüstü esnaf komşusu ile tavla oynayanlar şimdi kara kara düşünüyor,mutsuzluk ülkesi olduk..sonuç daha iyisi yok- yok yaa.okumayan,öğrenmeyen sabit fikirli insanlar ülkesi Türkiye'm.
metin 5 yıl önce
aynen burada siyaset olmaz, valla benim yüzüm gülüyor millet salaklığına doymasın. cebinde parası olmayan kızlara hava atcam diye i phone almaya çalışırsa tabi borçlanılır. haydi meydanlara diyeceğinize haydi cumaya deseniz huzurlu olursunuz, hiç değilse bir deneyin. okumayan olmayın diye her ile üniversite yapıldı derslik sayısı arttırıldı.
rıfat 5 yıl önce
haydi cumaya demeye gerek yok,herkes gitmeli,ülkenin yüzde 99 u müslüman dinimiz ilk geldiğinde ilk söylenen dinde zorlama yoktur! şimdi ise neredeyse var,neden var siyaseten var-din siyasete alet ediliyor hem de kim tarafından? hakkında hırsızlık suçlaması olanlar tarafından-yazık.meydanlara çıkmanın kime zararı var izmir den istanbul a ailemi getirdim taksim e çıkamadım.çok merak edilirse 3 tane cami ziyareti yaptık.herkes mutsuz-sadece devletten 3 yerine 33 le ihale,iş alanlar mutlu.kuyumcuların depolarına girip kilo ile altın alanlar mutlu-yakının düğününe giderken çeyrek altın alınca 1 aylık bütçesi sarsılan aile mutsuz.kutuplaşmanın bu derece artması güzel değil.ilk 3-5 sene iş yapıldıysa geriye kalan 8-9 senedir sadece ağır siyaset yapılıyor.
metin 5 yıl önce
dinde nasıl zorlama var örnek göster bizde bilelim, hırsız diyorsunda kim ne çalmış onu söyle bizde bilelim, anca lafta elde somut delil yok. meydanlara çıkmanın ülkeye zararı var, meydanlara çıkmanın kamu mallarına zararı var. izmirden istanbula aileni getirmişin taksime çıkıp ne yapcan? taksime gideceğine ayasofya ya topkapı sarayına git de atalarınla gurur duy. inan herkes mutlu sadece cehape zihniyeti mutsuz.
rıfat 5 yıl önce
oralara da gittik merak etme metin.atalarımızın bazıları ile elbette gurur duyuyoruz onu da merak etme.ne zaman ki hakkı,adaleti kaybedip şana, şöhrete,savurganlığa alışan atalarımıza değil.insanları engelledikçe yasadışı gruplar ortaya çıkar ve o zarar verme dediklerin olur.senin mutluluk anlayışın kızlara hava atmak için iphone almak yorumu kadar olabilir ancak.ayrıca eğer sadece ilkokul öğrenimi bile aldıysan cehape değil cehepe diye okunması gerekeceğini bilmen gerekir.yönetene yapılan eleştiriyi anlamayıp yönetmeyene çamur atmak sadece bizim ülkemizde olabilir.8-10 senedir ülkede yayın yapan kanalların yüzde 95 ile sürekli canlı yayın yapıp insanların düşünme kabileyetlerini ellerinden alıp neredeyse hipnoz edercesine bir yaşam sürdürtmek sadece diktatörlükte olabilir.daha beter olmadan Allah inşallah akıl fikir verir herkese.chp=cehepe li,akp li,mhp li diğer partili partisiz herkes mutlu olmalı,yüz 90 mutlu olup yüzde 10 bile mutsuz olsa bu önemsenmesi gereken bir durumdur.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın