Demba Ba için ağır sözler!

Lig TV'de Beşiktaş'ın Senegalli yıldızı ile ilgili çok çarpıcı yorumlar yapıldı.

GÜNDEM 02.03.2015, 08:04
2422
Demba Ba için ağır sözler!

Maç sonrası yayıncı kuruluşta yorumlarda bulunan Mustafa Denizli, Beşiktaş'ın yıldızı Demba Ba'yı eleştirdi. Ünlü teknik adam, Senegalli yıldızın yanı sıra, Gökhan, Olcay ve Sosa'yla ilgili de yorumlar yaptı. Mustafa Denizli'nin çarpıcı tespitleri şu şekilde:

'Yorgunlukla alakası yok'

İlk önce şunu söyleyelim, bugünkü puan kaybının yorgunlukla alakası yok. Hafta içinde Liverpool'a karşı her şeyiyle varolan, her şeyi yapan Beşiktaş görünen o ki bugün rakibini ciddiye almamış. Veya perşembenin havasından kurtulamadılar. 

Topla çok oynamak, 'Ben bu takımı tek başıma başarıya götürecek potansiyele sahibim' görüntüsü vermek, arkadaşlarıyla paylaşmamak Beşiktaş'ın bugün ön plana çıkan tarafıydı. 

'Haftalardır yok'

Beşiktaş bugün paylaşmadı. Liverpool'a karşı nasıl paylaşılır, nasıl yardımlaşma olur, nasıl savunma yapılır vardı. Bugün onlardan eser yok. Bireysel olarak da sıkıntılar var. Demba Ba gol atıyor ama haftalardır yok. Bunu geçen hafta da söyledik. Demba Ba'nın oyuna katkısı neredeyse yüzde 10. 

Sosa'da da 3-4 haftadır bayağı bir düşüş var. Gökhan Töre öyle Olcay öyle. Beşiktaş'ta zorunluluklardan dolayı Opare'nin sol bekte görev alışı var. Ve iki maçtır Opare'den başka Beşiktaş'ta ayakta kalan oyuncu yok.

Yorumlar (4)
Ahmet Özgür 6 yıl önce
Adam 1 gol 1 asist ile bitirdiği maçtan sonra bizim übersonik yorumcularımız tarafından takıma katkısı %10 olarak değerlendiriliyor! BEYİN BEDAVA ANASINI SATAYIM
RAMAZAN AKPINAR 6 yıl önce
Yerden göğe kadar haklı adam. Demba Ba geldiği günden beri futbol filan oynamıyor. Armut piş ağzıma düş misali, ayağına gelen topa vurup goller atıyor. Türkiyede peynir ekmek gibi gol atıyor, taraftar da kariyer rekoru kırıyor diye seviniyor. Peki bu rekoru neden İngilterede kıramıyordu? Çünkü böyle kek bir lig hiç bir yerde yok!...
zekeriya kor 6 yıl önce
Meyve veren agac taslanir,kiskananlar biraz geri adim atsinnnn okadar.
suat uğur 6 yıl önce
Demba ba dan işi gol atmaksa adam daha ne yapsın atıyor.sıkıntı defansta bence ne ersan nede pedro üst düzey değiller devre arasında kaliteli bir stoper almadıkları için yönetim sınıfta kalmıştır.