Demba Ba ezanı duydu namaza gitti

Beşiktaş-Kasımpaşa maçı sonrası Beşiktaş'ın Senegalli müslüman yıldızı Demba Ba, tam takım otobüsüne binerken yatsı ezanı okundu; Demba Ba namaz kılmaya gitti, bütün takım onu saygıyla bekledi.

GÜNDEM 19.04.2015, 14:36
1948
Demba Ba ezanı duydu namaza gitti

Beşiktaş, Kasımpaşa maçı sonrası stattan ayrılmak için takım otobüsüne yöneldiğinde yatsı ezanı okundu; bütün takım hareket etmek için otobüse yönelirken Demba Ba, vasıtaya binmekten vazgeçti ve yatsı namazını kılmak için mescit aradı. Senegalli müslüman futbolcu, yatsı namazını kıldıktan sonra takım otobüsü hareket etti.

 

 

YENİŞAFAK

Yorumlar (13)
Sergün 6 yıl önce
Allah kabul etsin..İyi güzelde ibadet gösterişsiz ve sade olursa güzeldir bence..Bu arada nerde bu Beşiktaş,ı yerden yere vuran Beşiktaş,lı spor yorumcuları..Sahi Çarşı nerde..İddaa ediyorum Beşiktaş,ın istanbulda taraftarı yok.sadece beleşci bir zümre var o kadar..Beşiktaş taraftarı Anadolu,da..Bu hafta ankarada göreceksiniz..
serkanatlı 6 yıl önce
soytarılık,şov.ibadetin doğrusu gizli ve gösterişsiz olanıdır.yatsı yı kılmak için sabaha kadar zaman var,ezan okunurken kılmak eğer uygunsan doğrudur ama kaç kişiyi beklettin!
ÖMER can--BJK 6 yıl önce
gösteriş budalısu ba gizli yap ibadetini ALLAH Bilsn KULLAR dgil.KASIMpaşayı 9 kişi kalıp yenınce havalanlar unutmayın bjk hic bir krıtık dönüm zor macların hicbirını KAZANAMADI gs ts bursa maclarınıMI KAZANACAK KÜCÜK KAZMA topcular la Bana kızanlar adımı unutmayın bu maclardan sonra yine yazacagım ....
aslanavcisi 6 yıl önce
iliklerinize kadar bu takımın arkasında olmaya öğreneceksiniz gençler bekleyin şampiyon geliyor
maf 6 yıl önce
Namaz ezan okunurken sadece camide hocanın arkasında kılınır.B namazı camide kılmadığına göre evinde çok rahat kılabilecek.Ba'nın bunu bilmeme ihtimali de olmadığına gföre geriye kalan tek şey yalan haber...''ÇEKİN O PİS ELLERİNİZİ BEŞİKTAŞIMIN ÜZERİNDEN.HIRSIZIN SOYGUNCUNUN BEŞİKTAŞIMLA İŞİ OLAMAZ.SİZ GİDİN ÜLKE NASIL SOYULDU,KUTU KUTU DOLARLAR NASIL GÖTÜRÜLDÜ,ASGARİ ÜCRETLİLERİN GIRTLAĞINDAN ALINAN PARALARLA O KAÇAK SARAY NASIL YAPILDI ONUN HABERİNİ YAPIN''
izmirli kartal 6 yıl önce
YALAN HABER .....
emre kartal 6 yıl önce
uydurma haber olduğu belli, hemen sallamayın adama.
El_domingo 6 yıl önce
Haber uydurma bile olsa
dini acıdan yanlış bilinen bazı hataları duzeltelim..
1-islamda Farz ibadet acık yapılır ve acık yapılmasıda tavsiye edilir(yani efdaldir) bu ibadetlerle muslumanın zaten yapması gerektiğinden riya(gosteriş) olmaz.ama nafililer gizli yapılır..
2-Ezan,namaz vakitinin girdiğini haber verir...cemaatle yada imam lazım değildir..farz ibadet muslumanın borcu oldugundan bir an once bu borcunu yerine getirmesi gereklidir..
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın