Crystal Palace kesenin ağzını iyice açtı..!

Crystal Palace, Cenk Tosun için kesenin ağzını açtı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, yıldız oyuncuyu devre arasında satmayacağını açıkladı ama transferde ısrarcı olan Ada ekibi, teklifini 20 milyon Euro’ya çıkardı!..

GÜNDEM 19.12.2017, 02:59 19.12.2017, 18:26 kartalbakışı.com
1415

Yükselen performansıyla Avrupa devlerini peşine takan Cenk Tosun, çok sayıda kulübün takibi altında ancak bir ekip var ki Beşiktaşlı yıldızın peşini bırakmıyor…

Sabah gazetesinden Fatih Doğan'ın haberine göre; Uzun süredir golcü futbolcuyu almak için uğraşan Crystal Palace, bu kez teklifini 20 milyon Euro'ya çıkararak siyah-beyazlıların kapısını çaldı. Başkan Fikret Orman'ın her fırsatta devre arasında satmayacaklarını açıkladığı Cenk için şartları zorlayan İngiliz ekibi, resmi teklifini yazılı olarak siyahbeyazlı kulübe iletti.

Şampiyonlar Ligi ve ligdeki hedefleri nedeniyle Cenk'i tutmak isteyen Beşiktaş'ın, bonservis için önerilen bu rakam karşısında nasıl bir tavır alacağı merak konusu.

***

METİN TEKİN DİYOR Kİ

Sportif açıdan bakacak olursak, Cenk 50 milyon Euro'ya da satılmasın ama işin mali boyutundan bakarsak durum değişir. Beşiktaş yönetimi burada sportif getiriyi iyi hesaplamalı. Eğer Cenk'i 20'ye satıp, onun gibi bir golcüyü 7-8 milyon Euro'ya bulabiliyorsanız tabii ki satın. Ama aynı parayı başka bir golcüye verecekseniz bu satışın bir anlamı olmaz. Bu konuda Şenol Güneş'in tavrı da etkili olacaktır.

***

Kaynak: Sabah / Fatih Doğan

Yorumlar (1)
osman doğan 3 yıl önce
parayı buldunmu satacaksın kasanı dolduracaksın cenk gitti diye şampiyonluklar gitmez kupalar gitmez hiç kimsenin yeri dolmaz değildir bir ürünü para ederken satabilirsin sat tarihe geç gene bjk taşın borcuda az değil çok borcu var