Çözüm aranıyor!

Beşiktaş Yönetimi 31 Mart’a kadar futbolculardan borçsuzluk kağıdı alarak UEFA’ya bildirmek için kaynak arıyor.

GÜNDEM 19.03.2019, 09:24 21.03.2019, 10:12
347
Çözüm aranıyor!

Beşiktaş'ta seferberlik... Geçtiğimiz sezondan bu yana futbolcuların maaşlarını ödemekte zorlanan Siyah-Beyazlı yönetim kaynak arayışlarına hız verdi. Futbolculardan borçsuzluk kağıdı alarak lisans işlemleri için bunu UEFA'ya bildirmek zorunda olan Beşiktaş'ta Başkan Fikret Orman'ın Japonya'ya gitmesindeki en büyük faktörün bu olduğu gelen bilgiler arasında.

ÇÖZÜM ARANIYOR

Japonya'ya 10 günlük bir çıkarma yapan Fikret Orman burada sponsorluk anlaşmaları yaparak krizi çözmeye ve para bulmaya çalışıyor. Kartal'da yerli futbolcuların 1 yıla yakın, yabancı futbolcuların da içende 3-4 aylık alacakları bulunuyor. Beşiktaş Yönetimi 31 Mart'a kadar ödeme yapmazsa UEFA nezdinde büyük sıkıntı yaşayacak.

Takvim

Yorumlar (2)
Sermet 2 yıl önce
Adam daha yeni çözüm arıyorum gînaydın
Zehni korkmaz @461qmail 2 yıl önce
En ıyı başkan. Kulup başkanı, dır. En kötü başkan yıne, de kulup başkanıdır. Fıkret başkan hem a şikkini kullandı hemde beşikkinı kullandı. Fıkret başkan hakıkaten harıka başkan dı.. Bu son 2 yolda yelkenler acıldı. Dıbe vurdu bunyda yönetım ıyımauzlugu hoyratca zalimane bır darbe vurması. Her şeyıyle cok güzeldı bu kadar zor duruma sokanların bu kulube bıhesabı olması gerekmezmı ne yanı vurgun yap cek gıt ohhhh varmı böyle bı dunya