Çinliler Quaresma'nın peşini bırakmıyor

Quaresma, taraftarlara yeni sözleşme müjdesi vermişti. Ancak Çin kulübünün Portekizli yıldızı ikna etmek adına her yolu denediği öğrenildi.

GÜNDEM 14.01.2017, 11:36 14.01.2017, 11:40 kartalbakışı.com
1384
-Çinliler peşini bırakmıyor
Beşiktaş'la sezon sonunda bitecek olan mukavelesini yenileme konusunda sorun olmadığını açıklayan Ricardo Quaresma'ya Çinliler'in ilgisi devam ediyor. Shanghai Shenhua'nın Portekizli yıldızın yabancı menajerini bu transfer için devreye soktuğu ve yaptığı teklifi sürekli olarak artırdığı öğrenildi. Söz konusu menajerin, "Beşiktaş'ta mutluyum, kalmak istiyorum" tavrına rağmen Quaresma'yı ikna etmek için uğraştığı ve "Teklifler çok iyi. Çin'e gidersen Türkiye'de aldığın paranın çok fazlasını kazanırsın. Böyle bir fırsat bir daha gelmez" dediği kaydedildi. Siyah-beyazlı camiada ise gözler, Quaresma'nın imza için işaret ettiği Ocak ayının üçüncü haftasına çevrildi.

-Jübilem Beşiktaş'ta demişti
Ricardo Quaresma, özel röportajında, "Başkanla aramızda anlaştık. Taraftarımız sakin olsun, buradayım. İmzalar Ocak ayının üçüncü haftasında atılır. Jübilemi Beşiktaş'ta yapmayı çok istiyorum" ifadelerini kullanmıştı.

-Ortaların kralı
33 yaşındaki Ricardo Quaresma, Süper Lig'in ilk yarısında rakip ceza alanına 130 orta yaparken, bunların 41'inde yani yüzde 31'inde isabet sağladı. Portekizli yıldız, hem orta hem de isabetli orta değerlerinde Süper Lig'in en iyisi olurken, kaleye gönderdi.

Sabah
Yorumlar (0)