ÇİMLERDE DEĞİŞİKLİK!

Beşiktaş'ın yeni stadı Vodafone Arena'da flaş bir gelişme yaşandı. Yönetim, stadın çimlerinde değişikliğe gitti.

GÜNDEM 10.03.2016, 12:42 10.03.2016, 12:43
6745

 Beşiktaş taraftarının açılışını merakla beklediği Vodafone Arena'da sona gelindi. Ancak son dakikada flaş bir karar alındı. 

Bilindiği üzere stadın çimlerinin hibrit olması bekleniyordu. Ancak hibrit çimlerin ekilmesi ve çıkması 73 gün gibi bir süreyle gerçekleşecek olması, açılışın da ertelenmesine neden olacaktı. 

Bunun üzerine yönetim stadın açılışını en kısa sürede gerçekleştirmek için normal çim sererek hibrit çimin sezon sonunda ekilmesine karar vermişti. 

ÇİMLERDE DEĞİŞİKLİK!

Stadın çimleri konusunda sıcak bir olay yaşandı. Beşiktaş yönetimi Vodafone Arena'nın çimlerinin yeniden hibrit olmasına karar verdi. Ancak bu hibrit çimlerin bir farkının olduğu ortaya çıktı. Kartal'ın yöneticileri, Hollanda'dan hazır hibrit çim getirmek için kolları sıvadı. 

Türkiye'de üretimi olmayan hazır hibrit çimler için Hollanda'dan sipariş verildi ve tırlar yola çıktı. Hazır hibrit çimlerinin hafta başında ekilmeye başlanması bekleniyor.

AÇILIŞ 5 NİSAN

Daha önceden de FANATİK'in bildirdiği üzere, açılış 5 Nisan 2016 Salı günü gerçekleşecek. Beşiktaş'ın Vodafone Arena'daki ilk maçı da 9 Nisan 2016 Cumartesi günü karşılaşacakları Bursaspor maçı olacak. Ayrıca açılışa Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve Başbakan Ahmet Davutoğlu da katılacak. 


KAYNAK:FANATİK
Yorumlar (11)
9'unda Açıklamadı 5 yıl önce
9'unda açıklayacaktı, açıklamadı, nedeni yakında beklenen İstanbul Depremi olabilir mi.
Buyuk Ali, 5 yıl önce
peki :)
Haarp Deprem Makinesi 5 yıl önce
17 Ağustos Depremi'nde denizden ateş yükseldiği kameralara yansıdı, pek çok görgü tanıdığı da bunu söylüyor, ayrıca yine görgü tanıklarına göre denize gökten elektrik geldiği söyleniyor, ayrıca bu işin hurafe ile ne alakası, dünyayı şu an Sionistler yönetiyor ve ellerinde deprem ve yağmurları bile tetikleyebilen Haarp adında makineleri var, Allah'ın izniyle bu teknolojiye sahipler, size de akıllı tlf, pc, net, tv gibi araçları teknoloji diye yutturuyorlar.
Buyuk Ali, 5 yıl önce
bunlar hurafe . lutfen itibar etmeyiniz.
KARTALIMSIN SEN 5 yıl önce
çimler italyadan salı günü gelmiş olacak. stres yapmayın. ingilterede nem yok mu? hollanda da nem yok mu? bunlar saçma söylemler.
Buyuk Ali, 5 yıl önce
Cimlerden once bir dunya is var. Ince kum, cakil ve cim isitma yapilacak. sonra cakil ve cimleme baslayacak. Insaatin elektrik, mekanik ve mimari kisimlari cok geride. Mimari olarak dunya is var. ic kisimlar bitmemis. soyunma odalari , restaurantlar, ofisler hic ilerlememis. Dis cephede eksikler var ama o biter. cati degistiririlip, kolayi getirilmesine ragmen daha yarilanamadi. deniz tarafinda asansorler vs bitmemis. gelecek sezon basina acilabilir anca. O da yine kucuk punch denilen eksiklerle. bunlari soylerken mekanik ve elektrik odalarinin bitmis oldugunu var sayiyorum. bitmediyse vay halimize. umarim kalanlar sadece borulama ve ekipman baglantilaridir. Sadece ekipman devreye almalari bile 3 ay surer minimum.
r3fq 5 yıl önce
çimler hollandadan değil italyadan geleceği yazılıyor
Hani Barça İle Oynanacaktı 5 yıl önce
Hani açılış maçı Barça ile olcaktı, ulan takvim de çok uygun, 3 Nisan'da Real Madrid, 10 Nisan'da Real Sociedad ile oynuyorlar.
ata 5 yıl önce
ulan büyük ali söylediğin herşeyi yedik de çatı nasıl yarılanmamış... yukardaki resimde bile dörtte biri kalmış.. ha o da yanılmıyorsam 2 gün önce çekilen foto...
Buyuk Ali, 5 yıl önce
Catinin on kismina bir serit daha gelecek. On kisim gordugun gibi bos. Millete bilgi vermeye calisiyorum, millet onlari kandirdigimi saniyor. Arkadas neye inanmak istersen inan. hayret birsey . bu millet bilgi sahibi olmadan, soz sahibi olmayi ne kadar seviyor arkadas.
Cezmi 5 yıl önce
Hani 7 mart gecesi deprem olacakti?
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın