Çifte şampiyonluk

Siyah-Beyazlılar'la ikinci kez masaya oturan ve Başkan Fikret Orman'la el sıkışan Şenol Güneş, Kartal'a başarı için geldiğini söyledi. Güneş, “Hem ligde hem de Avrupa'da önemli işler yapmayı ve kupa kaldırmayı hedefliyorum” dedi. Anlaşmanın bugün netlik kazanması bekleniyor.

GÜNDEM 11.06.2015, 08:13
1087
Çifte şampiyonluk

Beşiktaş Başkanı Fikret Orman, Slaven Bilic’le yolların ayrılmasının ardından Şenol Güneş’le dün ikinci kez biraraya geldi. Hafta başında yapılan toplantıda büyük oranda anlaşmaya varan taraflar, son detayları, dün Siyah-Beyazlılar’ın ikinci başkanı Ahmet Nur Çebi’nin Altunizade’de bulunan ofisinde görüştü. 

Kulübün Basın Sözcüsü Metin Albayrak ve A takımdan sorumlu yönetici Mete Vardar’ın da hazır bulunduğu zirvede Başkan Orman’la el sıkışan Güneş, Beşiktaş’ın başında önemli işlere imza atmayı hedeflediğini söyledi. Kulübün mali durumunun sıkıntılı olmasıyla ilgili olarak, “Para konusu benim için ikinci planda” diyen deneyimli teknik adam, “Ben buraya başarı kazanmak için geliyorum. Hem ligde hem de Avrupa’da önemli işler yapmayı ve kupa kaldırmayı arzuluyorum. Özellikle stoper ve forvet hattı başta olmak üzere belirleyeceğim bölgelere takviyelerin yapılmasını istiyorum” diye konuştu.

Başkan güvence verdi

Bu sözlerin ardından Başkan Fikret Orman’ın da Şenol Güneş’e bu konuda güvence vererek, “Dış ilişkilerden sorumlu yöneticimiz Erdal Torunoğulları, Avrupa’da birçok isimle görüşmelerini sürdürüyor. Scout ekibimiz de bu konuda yoğun mesai harcıyor. Transfer için en iyi takviyeleri yapacağımız konusunda şüpheniz olmasın” ifadelerini kullandı. Anlaşmaya varan tarafların, sözleşme detaylarını bugün duyurması bekleniyor. 

Yorumlar (2)
soner 5 yıl önce
Uefa kupası mı, demiş gerçekten, biz daha ziraat kupasını kaldıramıyoruz o çok ağır gelmez mi? Aynı Yalanlar dolanlar... taraftarı uyutmaya devam... Ba ve Gökhanı satıp yerine Babel mabel gibi depoda çüremeye başlamış malları sahaya sürecekler. 3 üncü sezonda da Stadın yok... (yapamayacaktın neden yıktın diye birileri de sormuyor nedense, kim verdi emri sana be adam " O stadı bunların başına yık!" diye...) Uyu, "Büyük" Beşiktaş taraftarı.. neren büyük kaldıysa artık... Uyu...
süleyman mn 5 yıl önce
soner arkadasşım yorumuna katılıyoum FO CEBİ BJK BAŞINDAYKEN HİC BİR ŞEY DEGİŞMEZ BJK 10 YILI CÖPE BUNLAR BJK YD GİBİ FO CEBİ BJK BİTİRMEK İCİN GELMİŞLER VEDE BAŞARILILAR BUNDA 3 SENEDE ASYNI BİLEREK YAPILAN HATALAR GÜNEŞİN NE BAŞARISI VAR HANGİ KUPALARI ALMIŞ CALIŞTRDIGI KULUPLERDE BJK DEGİŞEN NE OLACAK SAMETTEN BİLİCTEN NE FARKI VAR GÜNEŞİN PARASINDAN BAŞKA.TS BURSAYA KUPALR ALDIRDIYA BJK 2 KUPA ALDIRIR YALANLARLA YALABN SÖYLEYN BJK BAŞKAQNI FO 1TEKNIKDRKTRÜ OLDU ŞİMDİ YALANDAN KUPAALDIRANL.GÜNEŞ BURSADA GS YENEMEDİK KUPADADA BJK 2 KUPA ALDIRACAKSIN YALAN RÜZGARLARI SİZLERİ .OZAMAN ERTUGRUL BURSAYI ŞAMPİYON YAPTI OZAMAN O DAHA İYİ GÜNEŞTEN KÖTÜYÜ KOTÜYLE KIYASLARSAK.FO YD BİR FARKI YOK.BJK DOGRAYAN TFF MHK SESİ CIKARAMIYOR GÜCÜ YOK FO YD BİRİLERİNE GEBE FO YD HESAP SORACAKTI SORAMADI ŞİMDİDE TFF YD DESTEKLEYECKMŞ..NE FARKI OLACAK GEEN SENEDEN BJK AYNI DÜZEN İCİNDE AYNI CARKIN İCİNDEKİ ADAMLARLKA KAZMA MÜZMN SAKAT TOPCULARLA AYNI SAMAT BİLİC ZİHNİYETKİ GÜNEŞMİ BJK ŞAMPYN YAPACAK GÜLRM