Ciddi bir uyarı yapmak isterim

Beşiktaş kongre üyesi Çağrı Göksel, Fikret Orman'ın bugün Divan Kurulu'nda yapmış olduğu açıklamaları değerlendirdi.

GÜNDEM 08.08.2015, 20:14
2884
Ciddi bir uyarı yapmak isterim

Sayın Başkan'ın bugün Divan Kurulu'nda ki açıklamalarında görülüyor ki kendisinin tavrı ve üslubu maalesef hiç değişmiyor, değişmeyecek. Eleştiriler karşısında söylediklerine kendisinin dahi inandığını hiç düşünmüyorum. Sorunların üzerine gitmek ve eleştirileri yanıtlamak yerine mağdur söylemleri beni bir kongre üyesi olarak son derece rahatsız ediyor.

Neticede kimse kimseyi organize ederek oraya çıkartıp konuşturamaz, özellikle bizlere karşı buna teşebbüs dahi edemez. Beşiktaş'tan alan değil Beşiktaş'a kendinden veren insanlar tek bir kelimeyi bile inanmadan dile getirmemiştir. Aksine adam yerine konulmayacak bazı kişiler eleştiri getirenlere hakaretler yağdırmış ve sayın başkanı bu saldırılar hiç ilgilendirmemiş, bu tipler ihraç edilecek yerde sırtları sıvazlanmıştır.

Ciddi bir uyarı yapmak isterim, bir sonraki kongrede, kürsüdeki arkadaşlara bu tür sataşmalar olduğu takdirde çok ciddi sonuçları olabilir. Her zaman bu kadar itidalli duracak konuşmacılar ve sadece tezahüratla tepki koyan bir kitle bulamayabilirsiniz. Anlık tek bir hareketle bir kargaşa ve kavga ortamı doğacak olursa tek müsebbibi camiayı kenetleyecek yerde bu söylemlerle hızla ayrıştıranlardır.

Demokrasiyi herkesin özümsemesi gerekir, artık eski kongreler kalmadı. Beşiktaş'ı yönetme iddiasındaki insanlar kendini bu yeni duruma bir an önce adapte etsin. Sahte üyeleri ve Yanındaki 200-300 askeri değil on binlerce üyeyi tatmin edecek icraat ve siyaset üretsin yoksa bir türlü açıklanamayan seçim tarihi gelip çattığında sonuç şaşırtıcı gelebilir.

O gün geldiğinde kimin kazanacağını bilmiyorum ama kimlerin kaybedeceğini net olarak görebiliyorum. Zira bu taktiklerle kaybetmeleri kaçınılmaz. Kısa ve uzun vadede her zaman ve her yerde kazanan yeter ki Beşiktaş olsun, tek dileğimiz budur.

 

 

Yorumlar (18)
mehmet yamaner 5 yıl önce
Stad bitimine yakin yikma calismalari basladi tam gaz. Stad acilinca baslan olucaklar siraya gecsin. Klup batarken nerdeydi bu demokrat arkadaslar. Demiroren zamaninda nerdeydiler.
Yusuf 5 yıl önce
10 tane stad yapsada boyle Baskanlik olmaz. Orman Besiktas Baskanligina yakismiyor! Tuhaf bir adam bu!
Berkay 5 yıl önce
Ben 20 yasinda Besiktasi canindan cok seven bir taraftarim. Bu, serdal adalinin bikac kisiyi secimi kazanmak icin kışkırtma olayi gibi duruyor. Fikret orman cok iyi demiyorum ama bu yazida tamamen maganda üslubu var kim kazanir bilmiyorum ama kimin kaybedecegi kesin falan ne demek abi birakin bu olaylari artik. Bence Besiktas boyle havagazi ve maganda insanlar yerine kaliteli ve zeki insanlar tarafindan yonetilmeli. Bu yorumu yapan alt seviye insanlar tarafindan yonetilmemelidir. Kimseyi kirmak istemem ama soz konusu olan Besiktas
Harun 5 yıl önce
Yani Besiktasi Yatci, yalanci, biryerde sozu gecmeyen parasiz adamlarmi yonetsin?
perem 5 yıl önce
evet ormanın karşısındakiler baya paralı anlaşılan... baksana parayla köpek tutmuşlar kendilerine burda havlıyolar!!!
alleenje 5 yıl önce
Secim oncesi boyle beylik laflari eden cok olur. Tek gercek var.Demiroren tekrar aday olsa kongre onu secer.Cunku butun kongre onun elinde.BJK kongresinin halini varin siz dusunun.Keske Ibrahim Altinsay kafasinda bir adam baskanimiz olsa.Ama olamiyorsada inanin Fikret Orman adi gecenlerden iyidir.
tince 5 yıl önce
Yasi 20 lerde olanlar sanirim demirorenin ilk yillarini hatirlamiyor olsa gerek. Gelirleri dusmus olmasina ragmen kur artisi ve stat yatirimi disinda borcu cok artmamistir. Bunun nedeni dogru transfer ve maas politikasidir. Stad sonrasi gelir artisi ile ayni politika devam ederse sinif atlariz. Ez cumle besiktas dogru yoldadir. Aldanmayin beyler. Renkliler bu kadar bizi elestiriyorsa korku var demektir. beraber durun.
melih 5 yıl önce
YD f.orman'ın dolayısıyla Beşiktaş'ın şampiyon yani başarılı olmasını istemez.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın