Cenk Tosun: Kendi stratejimi belirledim

Beşiktaş'ın yıldız golcüsü Cenk Tosun, Hapoel Beer-Sheva maçı öncesi düzenlenen basın toplantısında açıklamalarda bulundu.

GÜNDEM 15.02.2017, 22:48 16.02.2017, 10:52
367

Cenk Tosun'un açıklamaları şöyle:

"Güçlü bir rakiple oynayacağımızı biliyoruz. Takım olarak %100 hazırız. Yarınki maçtan puan veya puanlarla ayrılmak istiyoruz. Son 2 maçtan yenilgiyle ayrılmamız bizim için üzüntü verici oldu. Çok fazla takılmamaya çalışıyoruz. Maçlardan sonra konuşuyoruz hatalarımızı. Üzgündük tabii. Bir dahaki maçlara odaklanmaya çalışıyoruz. Beer Sheva maçına odaklanmaya çalıştık. Takımdaki hava da gerçekten güzel. Şimdi otelden geliyorum, herkesin neşesi yerinde. Yarın inşallah güzel bir sonuçla döneceğiz İstanbul'a" 

"Kanattan mı yoksa ortadan gelen toplarda mı daha rahat ediyorsun?" sorusuna Cenk şöyle cevap verdi:

"Osmanlıspor maçında Atiba yaptı bana asisti. Ben ne desem yanlış olur. Babel'in gelişi bana çok fayda etti. Quaresma'yı zaten herkes biliyor. Oğuzhan, Talisca, Tolgay hepsi beni pozisyonlara sokuyor. Tek bir isim veremem."

"Video analizinde zayıf taraflarını da sert oynadıklarını da gördük. Ben de kendime göre bir strateji belirledim onu uygulamaya çalışacağım. 2. maçı da düşünmemiz lazım. İnşallah da gol bulup gol yemeden ayrılmak daha avantajlı olacak bizim için. 

Yorumlar (0)